На Львівщині активісти РНС взяли шефство над Станцією юних натуралістів

До Всесвітнього дня молоді члени партії РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі привезли на Станцію юних натуралістів подарунки та звітували про виконану роботу для закладу позашкільної освіти. 

Про це повідомляє прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини.

«Наші відносини зі Станцією юних натуралістів дуже довгі і плідні. Сьогодні, напередодні початку навчального року та до Всесвітнього дні молоді, ми вирішили зробити подарунок – однорічні саджанці годжі та манго. Це не куплені на ринку рослини, а виплекані нашими партійцями, які у вільний від роботи час відточують свої навички, культивуючи зелені насадження», - розповідає координатор Львівського обласного осередку партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі Ігор Брик.


Окрім рослин, партійці допомогли закладу і фарбою для оновлення інвентарю. Адже сучасні реалії освітньої реформи не передбачають додаткового фінансування для такого роду закладів.

«На Станції юних натуралістів виросло не одне покоління стриян. Всі ми пам’ятаємо цікаві заняття і перші знайомства з довколишнім середовищем. Однак, зараз наше завдання інвестувати у майбутнє, допомогти знайти ті важелі для заохочення молоді, які будуть спонукати їх не лише відвідувати заняття, а й глибоко досліджувати нашу природу», - продовжує Ігор Брик.


Також, партійці відвідали закладений ними раніше фруктовий сад. Майже 90 дерев перебули вже дві зими і цього року дали перші плоди.

« Для того, щоб вберегти працю не одних рук, ми неодноразово звертались до міської влади, щоб землю, на якій розташована Станція юних натуралістів перейшла у власність закладу. Нарешті цього місяця заплановані громадські слухання щодо плану території міста, де це питання буде винесено на обговорення. Маємо надію, що наша спільна праця разом з громадськими організаціями дасть свій результат. Адже інклюзивна освіта, це лише крапля в океані знань. Але на сучасному етапі перегонів у кількості проведених реформ, позашкільна освіта залишається без підтримки», - зазначив Ігор Брик.


Додамо, що значну територію позашкільного навчального закладу влада самовільно вже віддала у приватні руки. Однак значна територія може залишитись у власності Станції юних натуралістів. Отримавши, підтвердження меж земельної ділянки, партійці планують спільно з керівництвом закладу розробити план оновлення черешневого саду та дубової алеї. Також є пропозиція створити алею з саджанців шовковиці та додати кілька нових молодих дерев до горіхової алеї, які загинули.

«Саме тут виховується наше майбутнє. Саме на це ми повинні звертати увагу, плекаючи намір відшукати майбутніх агентів змін, які прийдуть на зміну старої влади, яка не хоче інвестувати у майбутнє нашої країни», - додав Ігор Брик.