На Львівщині активісти РНС підтримали вимогу мешканців Східниці відремонтувати дороги

Мешканці Східниці, курортного містечка, що у Львівській області вийшли на дорожній протест з вимогами до влади. Дороги як у населеному пункті, так і на під’їздах до міста повністю зруйновані. Представники РУХУ НОВИХ СИЛ підтримали громаду та стали пліч-о-пліч за відстоювання своїх прав.

Про це повідомляє прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини.

 «Ми чуємо декларації керівництва області, що вони відкриті до Європи, декларують європейські цінності, однак своїми діями чи, радше, бездіяльністю показують - протилежне», - про це говорить член ради партії Львівської обласної організації РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини Осип Магур.


На даний час у Львівській області активно реалізуються проекти щодо відновлення дорожнього покриття. Однак перелік доріг, які ведуть до курорту Східниця, не попали у список для проведення ремонту.

«Звичайно, у звітній документації легше показувати ті об’єкти, на яких вказується «ямковий ремонт», адже тут поле для відмивання грошей, хоч не таке широке, але значно темніше. Аудиторам буде важче знайти «білі плями». Однак через такі махінації страждають мешканці Східниці», - говорить Осип Магур.

Цього року вже відбувся частковий ремонт дороги Турка-Східниця. Однак дорога державного значення з міста Борислав до цього населеного пункту залишилась без уваги обласної влади.

«В осінній період завжди долатують все те, що не змогли полатати улітку. Однак, у планах ремонту дороги від міста Борислав до Східниці – не передбачено. Узимку люди зіткнуться з тим, що у цьому напрямку взагалі не можна буде проїхати. І це не пафосні заяви, а досвід попередніх зим, коли люди не могли виїхати з довколишніх сіл по декілька днів», - продовжує Осип Магур.

До перекриття дороги люди вдалися, як до методу привернення уваги даної проблеми. До цього часу активісти неодноразово звертались до влади різних рівнів щодо вирішення даного питання. Однак чиновники продовжують ігнорувати проблему.

Активісти залишаються за собою право продовжити протестні акції, поки влада не дасть чітких відповідей щодо ремонту дороги.

Нагадаємо, що у Східниці розташований Бальнеологічний курорт національногозначенняімені ОмелянаСтоцького. Розташоване у Дрогобицькійагломерації, за 10 км на південнийзахідвідміста Борислава. Славиться своїми мінеральними водами. Сюди приїжджають відпочивати і лікуватись не лише з України, а й з інших країн.