На Львівщині активісти РНС підтримали перекриття траси міжнародного значення

На Львівщині в чергове люди вийшли на дорогу з метою змусити владу працювати і виконувати її прямі обов’язки. Мова йде про капітальний ремонт ще однієї дороги області, а саме по вул. Ярослава Мудрого у місті Мостиська. Представники партії РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі підтримали громаду та стали з ними пліч о пліч за гідне і безпечне життя. 

Про це повідомляє прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини.

23 жовтня, у Мостиськах близько півсотні місцевих мешканців перекрили трасу міжнародного сполучення Львів – Шегині.

Мешканці міста Мостиська безперестанку ходять пішохідним переходом, таким чином заблокувавши рух трасою Львів – Шегині. Причиною пікету стала затримка капітального ремонту дороги на вул. Я. Мудрого.


«Обіцянкам влади вже давно ніхто не вірить. Людям вже вривається терпець. Адже кожного дня ми чуємо про здобутки, але умови нашого життя – не покращуються», - говорить координатор Львівської міської організації партії РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі Юрій Мельничук.

Голова Мостиської РДА Степан Буняк запевнив протестувальників, що вулицю Я. Мудрого відремонтують і без акцій протесту.

Та протестувальники не припинили своєї акції і продовжували блокувати рух цілий день та вночі 24 жовтня.


«Дороги на Львівщині є найдорожчі в Україні. Але. Як не парадоксально, мають найменший гарантійний термін експлуатації. Саме тому, Уряд змусив підрядників давати до 10 років гарантії на відремонтовані дороги. Але непрозорі тендери на виконання дорожніх робіт призводять до того, що державні кошти «розпилюють» між собою три монополісти, які фактично займаються перекачуванням мільярдів бюджетних грошей, - зазначив Юрій Мельничук.


Зазначимо, що голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин також поскаржився на брак коштів для ремонту львівських доріг. Однак як звітують чиновники, станом на середину вересня на ремонт львівських доріг вже використали 80% передбачених на поточний рік коштів .