На Львівщині активісти РНС домоглися встановлення дорожніх знаків на небезпечній ділянці дороги

Цього тижня відбулась виїзна зустріч членів партії РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі, представників дорожньої поліції та місцевих активістів. Під час палких обговорень було прийнято рішення прийняти вимоги громади та облаштувати чотири пішохідні переходи у найнебезпечніших місцях. 

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини

«Дорога державного значення Львів-Мукачево скоро зможе позбутись назви «Дороги смерті». Спільна робота місцевих активістів міста Бібрка, Перемишлянського району, членів нашої партії народного депутата Юрія Дерев’янка, нарешті зрушили з місця питання безпеки руху», - говорить координатор Львівської обласної організації партії РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі Ігор Брик.


Нагадаємо, що від початку року на автодорозі Львів-Мукачево, в межах населеного пункту Бібрка загинуло 8 людей, ще понад десяток отримало поранення різного ступеня важкості. Даний відрізок дороги був визнаний, як небезпечний.

«Громада міста від початку року неодноразово зверталась до влади різного рівня з проханням вирішити дану проблему. Активісти запропонували облаштувати регульовані пішохідні переходи, облаштувати пішохідні доріжки та встановити дорожні знаки. Однак лише після спільного тиску з різних сторін ми, бодай на крок, наблизились до вирішення даного питання», - продовжує Ігор Брик.


Варто зазначити, що місцеві активісти, отримавши повне ігнорування на всі свої запити та вимоги, звернулись на початку червня до народного депутата від РУХУ НОВИХ СИЛ Юрія Дерев’янка. Дане питання було поставлено на контроль. У свою чергу громада продовжувала вуличні протести, а члени партії разом з активістами намагались подолати перепони бюрократії.

«Лише спільна робота може мати якісний результат. Саме це ми можемо спостерігати у м. Бібрка. Нам потрібно об’єднуватись для спільної роботи на благо громад, адже ми опинились у такій ситуації, де влада працює заради власних інтересів», - додав Ігор Брик.