На Львівщині активісти РНС зібрали подарунки для вихованців дитбудинку

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини завітали у дитячий будинок в Дрогобичі.  Саме у це мальовниче містечко відвезли речі, які впродовж двох тижні активісти та просто небайдужі громадяни  приносили у обласний офіс РНС.

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини

Одяг, взуття та солодощі отримали малюки з дитячого будинку «Оранта». Під час спілкування працівниками закладу, сформувався новий список потреб. Забезпечення, бодай, одного пункту безперечно полегшить життя вихованців та їхніх наставників.

«Ми зіткнулись з парадоксальною ситуацією, яку на даний момент всі виправдовують часом реформ. Але залишається величезна прірва в даній ситуації, коли дотації державні, майно комунальне, а заручники ситуації – діти», - говорить член ради партії РУХУ НОВИХ СИЛ Осип Магур.«На даний момент заклад потребує ремонту даху. У міському бюджеті на це грошей –нема.  Всі, як завжди, розводять руками, а будуть страждати діти», - продовжує Осип Магур.

Працівники дитячого будинку більше хвалились своїми вихованцями, які з відзнаками закінчили Вищі навчальні заклади, і безмежно тішились, коли малята декламували вірші.  Всі вони потребують тепла і опіки. Але попри це, вихователі бідкаються, що не вистачає медикаментів та продуктів. Також дітям потрібен одяг, адже діти швидко ростуть і потребують більших речей.

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ  і небайдужі формують список потреб для цього закладу та будуть  намагатись і надалі допомагати вихованцям дитячого будинку «Оранта» у місті Дрогобич.