На Кіровоградщині суд відмовив меру, який вимагав призначити йому премію у судовому прядку

Кропивницький адміністративний  окружний суд відмовив у задоволені позову одіозного міського голови Знам'янки Сергія Філіпенка. Він позивався  проти міської ради, депутати якої  протягом 2017 року відмовлялись ухвалити рішення про преміювання міського голови у розмірі 100% від посадового окладу. Позивач звинувачував депутатів у бездіяльності  і просив суд зобов'язати можновладців  ухвалити рішення щодо призначення премії.

Про це повідомила депутат РУХУ НОВИХ СИЛ  Знам'янської  міської ради Наталія Тишкевич.  Активіст розповіла, що судовій справі передував довгий конфлікт мера з депутатами.

«Філіпенко не ставив питання на порядок денний, порушуючи законодавство, не давав депутатам голосувати. Казав: я тут голова і що хочу, те і буду. Позов про те, що ми не призначаємо йому премії, Філіпенко подав на початку  року. І ось суд ухвалив остаточне рішення - відмовити у задоволені позову міського голови», - зазначила Тишкевич.
 
Наталія Тишкевич  зазначила, що це не єдина судова справа між депутатами та міським головою, проте жодні судові витрати їм не відшкодовують.

«Ми піднімали питання на останній сесії про те, щоб внести статтю судові витрати, тому що в нас зараз тривають чисельні судові процеси,  і депутати змушені оплачувати послуги адвоката і судові збори власним коштом. Але міський голова і його заступник з фінансових питань категорично відмовляються. Тому наразі нам доводиться оплачувати все за власний кошт", - зазначила Наталія Тишкевич.


Вона додала , що єдина мета, яку переслідує Філіпенко,  повна узурпація влади, але у міській раді є люди, здатні до опору.

«Людина немає адекватного відношенням і будь що намагається узурпувати владу. Це робиться будь-якими методами: залякуванням, шантажем, підкупом. Ті депутати, які стають в опозицію. намагаються цьому протидіяти, відразу оголошуються «поза законом»», - підсумувала Тишкевич.

Нагадаємо, раніше міський голова Занам'янки колишній «регіонал»  Сергій Філіпенко дав розпорядження виключити мікрофон під час виступу депутату від РУХУ НОВИХ СИЛ Наталії Тишкевич. У цей момент Наталія зачитувала депутатам міськради спільну заяву демократичних сил щодо видворення Михайла Саакашвілі.