На Кіровоградщині під час сесії побили депутата, який виступав за розірвання договору з перевізником-монополістом

Депутати Знам'янської міської ради вимагають притягнути до відповідальності міського голову Сергія Філіпенка, який саботує роботу міськради і лобіює інтереси перевізника, який через підставні кампанії фактично є монополістом на ринку перевезень в місті.

Про це розповіла депутат РУХУ НОВИХ СИЛ Наталія Тишкевич.

За словами Тишкевич, для розгляду питання щодо діяльності перевізника, була скликана депутатська комісія. Попри те, що міський голова відверто перешкоджав роботі депутатів, комісія винесла на голосування рішення про початок процедури розірвання договору з перевізником-монополістом. Депутати проголосували за це рішення, але мер наклав на нього вето.

«На позачерговій сесії міськради ми мали подолати це вето. Проте міський голова робив все можливе, щоб сесія не відбулася. Зрештою, особа, у якій присутні впізнали зятя перевізника, підстерегла одного з депутатів, коли він вийшов з зали засідань, і побила його, зламала ніс і пошкодила гортань. У людини  кров з горла, ми викликали поліцію, звісно, що у таких умовах сесія продовжуватись не могла», - розповіла Тишкевич.

При цьому місцеві лікарі, побоюючись мера, не хотіли засвідчити нанесення депутату міської ради важких тілесних ушкоджень. Людину довелося везти до Кропивницького, де їй була зроблена операція.

Цей інцидент не завадив Сергію Філіпенку наступного дня прийти до міської ради і разом з секретарем, без присутності депутатів, оголосити сесію міськради закритою. Таким чином Філіпенко сподівається, що депутати не зможуть подолати вето протягом відведеного на це терміну.

«Філіпенко не раз позивався проти депутатів до суду і ми виграли чимало справ проти нього. Цього разу ми ініціювали депутатський запит Юрія Дерев'янка  до Антимонопольного комітету, щодо правомірності діяльності перевізника. А також вимагаємо скликати сесію міськради в понеділок 19 березня. Те, що відбувається у Знам'янці - безсовісне феодальне свавілля люди, яка узурпувала владу», - наголосила Тишкевич.
Також депутат зазначила, що на сайті Знам'янської міськради з'явилося безпідставне рішення про підвищення у двадцятиденний термін тарифу на перевезення з 4 до 6 гривень. При цьому іншого транспорту у Знам'янці просто немає і містяни будуть змушені просто потерпати від грабіжницьких тарифів.

Нагадаємо, що раніше депутати Знам'янської міськради виграли судову справу за позовом мера. Тоді Філіпенко звинувачував депутатів у бездіяльності і вимагав у судовому порядку примусити їх проголосувати за премію міському голові у розмірі 100% від посадового окладу. Проте суд не задовольнив позов одіозного міського голови.