На Кіровоградщині активісти звернулися до облради і вимагають проголосувати за відставку Порошенка на наступній сесії

Депутати Кіровоградської обласної ради не поставили на голосування звернення щодо відставки Порошенка тому що був відсутній кворум. Проте активісти РУХУ НОВИХ СИЛ вимагатимуть голосування з цього питання на наступній сесії. Про розповів член ради обласної партійної організації РУХУ НОВИХ СИЛ Віктор Чорноглазов.
Чорноглазов  додав, що майже третина депутатів  проголосувала за те, щоб надати слово представникам громади і зачитати заяву про відставку з трибуни облради. Проте питання поставили насамкінець порядку денного і коли до нього дійшла черга, більшість депутатів вже розійшлася.

«Наразі ми запропонували представникам декількох патріотичних демократичних сил винести це питання на голосування вже на наступній сесії, але поки не отримали відповіді. Часто представники політичних партій на місцях зважають на політичну кон'юнктуру регіону. Тому залишається сподіватися, що комусь з депутатів обларади вистачить політичної волі поставити це питання на голосування, а всім іншим - мужності, щоби проголосувати за нього», - підсумував Чорноглазов.

Нагадаємо, що того ж дня ухвалити звернення про відставку вимагали від депутатів Івано-Франківської ради.
Також депутати Черкаської облради не встигли розглянути питання про відставку Порошенка, бо був відсутній кворум.
На Запоріжжі голова фракції БПП у облраді поставив ультиматум активістам РУХУ НОВИХ СИЛ і вимагав розслідувати хто дав їм право називати чинного президента корупціонером.

Раніше депутати Конотопської ради включили до порядку денного питання щодо заяви про вимогу добровільної відставки Порошенка, але не проголосували за неї.

 2 березня депутати Сумської облради відмовились включати у порядок денний звернення до Петра Порошенка щодо добровільної відставки

У Житомирі мер від БПП  влаштував сутичку з активістами, які вимагали поставити на голосування питання про відставку Порошенка. Сутичка і штовханина  сталася невдовзі після того,  як громада закликала  депутатів міської ради  звернутися до президента з  проханням  подати у відставку.  Також від депутатів вимагали підготувати звернення до Верховної Ради з вимогою ухвалити закон про імпічмент.

 28 лютого у Запоріжжі активісти вимагали від міського голови Володимира Буряка поставити на голосування питання про звернення до президента з вимогою відставки. 

 Цього ж дня направити  звернення про добровільну і негайну відставку президента закликали депутатів Чернігівської міської ради.  Відповідну заяву під час сесійного засідання оголосила представник РУХУ НОВИХ СИЛ Чернігівщини.

 Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Херсону підготували проект рішення про звернення міської ради щодо добровільного оголошення заяви про про відставку Прошенка.  Також звернення РУХУ НОВИХ СИЛ з вимогою висловити недовіру чинному президенту зареєстровано в Херсонській облраді.

На Полтавщині активісти вимагають від міського голови  Кременчука Володимира Малецького і депутатів міськради підтримати Резолюцію рішенням сесії і направити відповідне звернення до президента і ВРУ

Раніше  на Прикарпатті учасники Віче у Калуші засудили політику Порошенка і направили до РДА звернення з вимогою підтримати відставку чинного Президента.

23 лютого активісти принесли шини до Вінницької ОДА і провели попереджувальну акцію на підтримку вимоги відставки Порошенка.

22 лютого активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Черкас пікетували міську раду з вимогою до депутатів  висловити недовіру Петру Порошенку і закликати його піти у відставку

Того ж дня активісти пікетували з вимогою відставки Порошенка  Закарпатську ОДА і наполягали на тому, щоб недовіру до Порошенка висловили депутати Закарпатської облради.

Раніше  у Тячеві, що на Закарпатті,  відбулися  громадські протести з вимогою до районної ради скликати позачергову сесію і  висловити недовіру діючому президенту Петру Порошенку та закликати його піти у відставку.

Зазначимо, що 18 лютого понад 100 тисяч людей в різних регіонах України   зібрались на Марш за відставку Порошенка та краще майбутнє України. Учасники акції ухвалили Резолюцію, згідно з якою будуть створені комітети громадянського опору, групи прямої дії, продовжено збір підписів за відставку Порошенка та сформовано команду в тимчасовий парламент і антикризовий уряд, які наведуть порядок в країні.