На Кіровоградщині активісти вимагають відправити у відставку Порошенка і Авакова (ДОКУМЕНТ,ВІДЕО)

На Кіровоградщині активісти вимагають відправити у відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та притягнути до відповідальності посадових осіб з Нацгвардії та Нацполіції, які віддали наказ зачистити табір і поставити на коліна воїнів АТО.

Відповідне звернення вони направили до спікера ВРУ Андрія Парубія та до президента Петра Порошенко. Адже саме президент несе безпосередню відповідальні за політичні репресії в країні. Від імені РУХУ НОВИХ СИЛ звернення підписав член ради обласної організації Віктор Чорноглаз.«Вважаємо вас (президент України Порошенко - ред.) та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова основинми відповідальними особами за те, що відбулося. Відзначаємо цинічний та брутальний характер дій працівників правоохоронних органів, зокрема, постановка на коліна учасників бойових дій та зумисне вчинення тілесних ушкоджень. Ми підтримуємо мотиви протестувальників, оскільки нас принижують злиднями, брехнею, зрадами інтересів Майдану 2013-2014 років», - йдеться у зверненні.
Нагадаємо, що у Херсоні триває збір підписів громадян  під вимогою до голови облради скликати позачергову сесію та засудити розгін мирної акції протесту і наметового містечка під Верховною Радою

Раніше з вимогою скликати позачергову сесію та засудити силовий розгін наметового містечка, до голови облради звернулися активісти та громада Полтавщини.

Також свавілля діючої  влади викликала низку протестів у різних містах України. Зокрема мітинги відбулися на Вінниччині, Дніпропетровщині, Луганщині. 

 Нагадаємо, що 3 березня у Києві відбувся штурм наметового містечка під Верховною Радою. Активістів було побито та затримано, частину з них відвезли до Печерського частину до Шевченківського райвідділень поліції, деякі люди потрапили до лікарні.