На Кіровоградщині активісти РНС разом з громадою обговорили праймеріз кандидатів в президенти від демократичних сил

У Кропивницькому на площі Героїв Майдану відбулася акція «РУХ НОВИХ СИЛ боротьба, яка триває». Учасники віче обговорили подальші дії РНС у Кіровоградській області, продовження  протесту проти президента Петра Порошенка та відбір кандидатів від демократичних сил  на наступні вибори.

Про це повідомив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ у м. Кропивницький Віктор Чорноглазов.

«На цій акції ми розповіли про 70 дні нашої політики, саме стільки нам вистачить, щоб змінити країну на краще. П'яти тижнів вистачить нашому уряду, щоб кожен громадянин зміг  відчути нову якість життя. І це буде початок відродження України як нації. По-друге, ми розповіли про злочини президента стосовно яких у Верховній Раді збирають підписи для створення тимчасової слідчої комісії . Якщо ці факти будуть підтверджені, це буде підставою, щоб розпочати процедуру імпічменту. У подальшому ми  хочемо об'єднати всі демократично налаштовані політичні та громадські організації нашого міста для проведення праймеріз та висування єдиного кандидата на президентські вибори», - сказав Чорноглазов.

Серед кандидатів, яких запропонували  для всеукраїнського  обговорення єдиної кандидатури на пост президента, були названі один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ Юрій Дерев'янко, Степан Хмара, Дмитро Ярош, Тарас Шевченко та Анатолій Гриценко. Серед усіх кандидатур в подальшому планується обрати спільного кандидата на посаду президента, якого висунуть демократичні сили України.

Вже традиційно, під час акції РУХУ НОВИХ СИЛ у Кропивницькому, на площі почали роботи зі встановлення величезної сцени. Проте шум від монтажних робіт не завадив активістам РНС і небайдужим містянам обговорити важливі питання.

«Я вважаю, що такі дії спрямовані на те, щоб нівелювати наші заходи і щоб заважати нашій роботі», - прокоментував ситуацію Віктор Чорноглазов.