На Київщині підпалили офіс РУХУ НОВИХ СИЛ (ВІДЕО)

Проти ночі 21 березня у місті Бориспіль Київської області підпалили офіс РУХУ НОВИХ СИЛ. Про це повідомив координатор РНС Борисполя Вадим Тусь. Підпал офісу може бути пов'язаний з політичною та громадською діяльністю активістів. Адже напередодні акції біля маєтку генпрокурора Луценка, активіст вже отримував записку з погрозами спалити його авто та завдати тілесних ушкоджень.

«Цього разу ніяких попереджень не було. Офіс просто підпалили. однак пожежники прибули дуже швидко і збили полум'я. Інших орендарів, окрім нас та споживчого товариства, в будівлі не було. Не думаю,що це споживче товариство стало комусь на заваді. Тож тепер ми будемо шукати нове приміщення», - зауважив Тусь.

Він додав, що інцидент з підпалом аж ніяк не вплине на активність РУХУ НОВИХ СИЛ у місті. Окрім цього активісти збираються їхати на Львівщину аби підтримати одного з лідерів РНС Давіда Сакварелідзе по справі якого 23 березня відбудеться суд.

«У Борисполі нас всі знають як РУХ НОВИХ СИЛ і навіть називають «грузинами», офіс ми винаймали протягом року, проте стосунки з місцевою владою і громадою у нас були хороші. Тому, можливо, цей підпал пов'язаний з загальноукраїнською діяльністю нашої партії», -зазначив Тусь.