На Хмельниччинні актисісти РНС зустріли Порошенка шибеницею

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ  Хмельниччини висловили свій протест Петру Порошенку щодо призначення нового голови ОДА Вадима Лозового.


 Як повідомив координатор РНС Хмельниччини Сергій Гідзула, новим головою держобладміністрації стала людина підконтрольна колишньому регіоналу Герезі, який голосував за диктаторські закони «17 січня».«Показово, що представлення нового голови відбулося без широкого розголосу. Про візит Порошенка  до нашого міста стало відомо лише напередодні. Зрозуміло, що призначення нового голови ОДА - це підготовка до майбутніх виборів у парламенті. Ми категорично проти людини Гереги га цій позиції, адже відомо, що його цікавлять лише земельні питання, які він буде вирішувати на свою користь»,- зазначив Гідзула.Активіст додав, що напередодні візиту  Порошенка, головна площа міста перетворилась на режимний об’єкт, а сам Президент, хоча і вийшло в з будівлі ОДА, відмовився спілкуватися з активістами РУХУ НОВИХ СИЛ

«Президент в черговий раз продемонстрував, що він боїться власного народу та будь-якої незгоди з чинною владою. А це є ознакою тоталітарного режиму, а не демократії»,- підсумував Гідзула.