На Хмельниччині люди зібрали гроші на хабар Порошенку, щоб він пішов у відставку

У Хмельницькому громадяни зібрали символічні гроші для Петра Порошенка, аби теж стати «Хорошими парнями», як це нещодавно зробив поплічник Януковича Микола Злочевський, який дав президенту хабара у розмірі 10 млн. доларів.

 Флешмоб відбувся під будівлею Хмельницької ОДА під час всеукраїнської акції «Коляхорошийпарень». Акцію було ініційовано активістами РУХУ НОВИХ СИЛ Хмельниччини. Основна вимога - відставка і притягнення до відповідальності чинного президента Порошенка.«Якщо за 10 мільйонів доларів наш президент може припинити будь-яке кримінальне впровадження, то може за ці копійки він захоче піти у відставку? Ми вас купуємо, офіційно»,  - прокоментував збір коштів координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Хмельниччини Сергій Гідзула.

«Хабар, який отримав президент, це зафіксований факт, а не вигадані свідки «Вовк» та «Заєць» у справі Саакашвілі .Чого Саакашвілі вигнали? Тому що він їх усіх пересадив би. А тепер президент взяв 10 млн доларів, 50% газового бізнесу і закрив справу проти олігарха. Наш президент - справжній кліптоман, який не може жити без грошей. От вже і ми йому скинулись бо він такий бідний. Ми будемо виходити, будемо добиватися і я вірю, що нас буде більше», - наголосила активістка РУХУ НОВИХ СИЛ Хмельниччини Надія Павленко.Зазначимо, що під час акції РУХУ НОВИХ СИЛ комунальні служби раптово вирішили підстригти два маленькі клаптики газону, для чого їм знадобилося 4 газонокосарки, якими намагалися заглушити виступи активістів.Нагадаємо, що 25 квітня відбувається  всеукраїнська акція «Коляхорошийпарень» головна вимога якої - відставка і притягнення до відповідальності Петра Порошенка за участь у корупційних оборудках. Після оприлюднення «плівок Оніщенка» стало відомо, що Міністр Януковича  Злочевський дав  Порошенку 10 млн доларів  хабаря  і 50% прибутку в газовому бізнесі в обмін на спокій від правоохоронців. Злочевського знято з розшуку, а кум Порошенка Луценко закрив усі кримінальні справи проти нього.

Вже 24 квітня у Запоріжжі понад 500 громадян  вимагало відставки Петра Порошенка та голови ОДА Костянтина Бриля, якого так само звинувачують у корупційній діяльності.

Наступного дня у Чернігові активісти РУХУ НОВИХ СИЛ запропонували Порошенку віддати свій хабар на лікування онкохворих, якім не видаються безкоштовні ліки.

Також акцію «Коляхорошийпарень» підтримали мешканці міста Краматорськ, що на Донеччині.