На Херсонщині за ініціативи РНС депутати висловили недовіру голові райради

За ініціативи активістів РНС «людині президента» - одіозній голові Олешківської райдержадміністрації Олені Кравченко-Скалозуб депутати райради висловили недовіру.

Депутати Олешківської райради під час сесії, де був координатор РНС міста Херсон Микола Райтаровський висловили недовіру голові через її скандальну славу та участь у фінансових махінаціях з бюджетом, а також корупційні схеми разом з нардепом Паламарчуком. 

Також Олена Кравченко-Скалозуб «прославилась» ненависним ставленням до ветеранів АТО і підтримкою сеператистів. 

«За» відставку набралось 20 голосів з 32 і рішення буде направлене на розгляд президента. 

"На розгляд тому, хто сам не має довіри у народу. Але, всеж таки це перемога, адже висловити недовіру голові не могли майже рік. І ось сталося! Сподіваємось, що наступним кроком стане висловлення недовіри і самому президенту Порошенко», - говорить Микола Райтаровський.

До слова, перед сесією голова найняла приватну охорону, яка на чолі з чоловіком Олени паном Скалозубом звіряче побила ветеранів АТО, які хотіли прийти до сесійної зали. Воїнів пропустили поліцейські, адже бути присутніми на сесії - їх законне право. Але перед залою на АТОвців налетіла охорона голови. Наслідок — один чоловік потрапив у лікарню з дуже важкими травмами. До нього направилися активісти РНС.