На Херсонщині тітушки побили атовців, які прийшли під РДА

На Херсонщині здійснено черговий напад на громадського активіста Ярослава Матанцева, який підтримав висловлення недовіри голові Олешківської РДА Олені Кравченко-Скалозуб.

За інформацією активістів РУХУ НОВИХ СИЛ, нападники діяли за вказівкою голови РДА. Зокрема серед нападників ймовірно були представники ГО «Ніхто, крім нас» та «Чорний туман» з Нової Каховки. Ці нібито громадські діячі пов'язані з нардепом від БПП Миколою Паламарчуком і підпорядковуються його помічнику Павловському.

Про це повідомив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Херсону, депутат Олешківської райради Микола Райтаровський.Він зазначив, що  психологічного та фізичного тиску вже давно зазнають представники громадського об'єднання ветеранів та волонтерів АТО «Кордон». Керівником об'єднання є колишній координатор партії ВОЛЯ Олешківського району, а тепер прихильник РУХУ НОВИХ СИЛ Олександр Цегельник.

"Після акції 18-го грудня 2017 року, ініційованої  РУХОМ НОВИХ СИЛ, в якій  представники  ГО «Кордон» взяли участь, на них почали виливатись купи бруду з боку влади,  поліції та порохоботів . Почалися  погрози життю та здоров’ю керівника  ГО Цегельнику. Самими тільки погрозами не обійшлося. Був закиданий бойовими гранатами двір  житлового будинку та спалені дві автівки активістів», - розповів Райтаровський.Активіст додав, що під час сесії Олешківської райради, де була підтримана недовіра Кравченко-Скалазуб, відбулася сутичка між найманцями та учасниками АТО, Зокрема невідомі молодики не пускали воїнів до будівлі, де відбувалася сесія райради. В результаті сутички  активіст Олексій Кручина, потрапив до лікарні з переломом щелепи. Олександр Цегельник  та  учасник бойових дій Володимир Беспечанський зі струсом мозгу та чисельними забоями знаходяться на амбулаторному лікуванні.Керував нападом ніхто інший, як чоловік голови РДА Сергій Скалозуб. Присутні під час подій представники поліції у конфлікт не втручались.

«Представники ГО «Кордон» - чесні хлопці, які захищають права і свободи громадян. Натомість ми бачимо просто кричущу реакцію представників влади, які готові на фізичне знищення опонентів. У Олешківському районі відбувається ніщо інше як справжня війна зі злочинним угрупуванням, яке має покровителів на найвищому щаблі барижної влади», - обурився Райтаровський.

Зрештою, в ніч на сьоме травня вистежили і побили активіста Ярослава Матанцева, також продовжують надходити погрози керівнику ГО «Кордон»  Олександру Цегельнику.

Наразі вже складені заяви про злочин за фактом побиття активістів і ветеранів АТО. Ми будемо вимагати проведення всебічного розслідування у цій справі і притягнення до відповідальності всіх замовників і виконавців цих нелюдських вчинків. Однак я хочу наголосити, що ані хлопців, ані активістів РНС не злякають відверто злочинні дії чинної влади. Ми будемо продовжувати нашу боротьбу», - наголосив Райтаровський.

Нагадаємо, що 4 травня на сесій Олешківської райради було ухвалено рішення висловити недовіру голові РДА Олені Кравченко-Скалозуб. Зокрема, через її скандальну славу та участь у фінансових махінаціях з бюджетом, а також корупційні схеми разом з нардепом Паламарчуком.  Таке рішення підтримали 20 депутатів. Відповідне звернення було направлене до Адміністрації президента України.