На Херсонщині голова облради намагався прогнати активістів, які вимагали проголосувати за відставку Порошенка.

У Херсоні  голова обласної ради Владислав Мангер намагався вигнати з сесійної зали громадських активістів, які вимагали поставити на голосування зверненнящодо добровільної відставки Петра Порошенка та засудження силового розгону наметового містечка під Верховною Радою. Також, однопартієць Мангера, депутат від партії «Батьківщина» намагався відібрати у активістів тексти звернень, які вони намагалися роздати народним обранцям.

Про це повідомив координатор РУХУ НОВИХ СИХ Херсонщини Микола Райтаровський.

За словами активіста, незважаючи на ганебну поведінку голови облради, один з депутатів поставив на голосування питання про включення до порядку денного вимог громади.

«Від самого початку до сесійної зали не пустили більшу частину активістів. Потрапити на засідання змогли  тільки ті, хто має посвідчення преси, або інші спеціальні документи. Далі нам не давали розкладати тексти звернень, які сам голова облради категорично відмовився включати до порядку денного. Зрештою, 19 депутатів облради проголосували за розгляд звернень щодо побиття активістів та відставки Порошенка, проте цих голосів не вистачило для прийняття рішення», - розповів Райтаровський.

Незважаючи на всі перепони з боку представників влади, активісти РНС розгорнули у сесійній залі банери зі своїми вимогами. Тоді голова облради намагався викликати поліцію і вигнати людей з зали, а після численних протестів, поставив це питання на голосування. Проте депутати не проголосували за те, щоб вигнати громадськість з зали.

«Поведінка голови облради щонайменше дивує. Таке враження, що він представник не опозиційної демократичної партії, а справжній поплічник режиму диктатури та тоталітаризму. Це ганебно, коли така людина очолює обласну раду, тому що замість захищати інтереси громади, він захищає єдину людину - узурпатора Порошенка», -   обурився Райтаровський.