На Херсонщині активісти РУХУ НОВИХ СИЛ вимагали дотримання владою Конституції України

У день державного свята - День Конституції України активісти політичної партії РУХ НОВИХ СИЛ пікетували ОДА з вимогою дотримуватися Основного Закону країни. Про це розповів координатор РНС Херсонщини Микола Райтаровський.  


«Нажаль, зараз цей день несе сум, а не радість. Бо в країні йде війна. Кожен день на сході гинуть справжні патріоти – цвіт нації, захищаючи державу від зовнішнього ворога. А наш Основний Закон, найкраща Конституція в світі, перетворена на звичайний папірець, внутрішнім ворогом – злочинною владою. Сьогодні ми вийшли не святкувати, а сказати своє слово: «НІ- корупції! ТАК – Конституції!». Ми зобов’язані змінити становище! Ми просто зобов’язані, взяти на себе відповідальність в такі важки для країни часи. Зобов’язані зробити все, щоб кожен громадянин міг сказати: «Україна - суверенна, незалежна, демократична, соціальна і правова держава, бо джерелом влади є народ» - заявив Райтаровський

Участь в пікеті взяли участь громадяни різного віку — від сивочолих до зовсім юних. Пенсіонери розповіли, що їм соромно лишати онукам збіднілу пограбовану країну, а молодь нагадала, що рідна земля для них понад усе і вони завершать справу батьків — здобудуть Україні справжню незалежність від олігархів та змусять влади виконувати Конституцію.

«Друзі, ми обов’язково переможемо! Головне не опускати руки, вірити, боротися, рухатись вперед, та втілювати в життя позитивні зміни. Щоб ми пишалися нашою державою, пишалися нашим прапором, пишалися нашою Конституцією. Пишалися тим, що ми українці!» - закликав Микола Райтаровський під час свого виступу.