На Франківщині депутат від РНС викрив податківців, які виконували корупційні накази

Депутат Івано-Франківської облради від РУХУ НОВИХ СИЛ впіймав шахраїв Івано-Франківської податкової служби, які виконували корупційні накази та ймовірно вибивали у місцевих підприємців гроші, інформує прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі». 

Про це повідомив депутат Андрій Марійчин на свої сторінці у Фейсбук, де оприлюднив відео з шахраями та фото їх липових документів.

 Андрій Марійчин зазначив, що займається підприємницькою діяльністю у с. Яблуниця на Прикарпатті і сьогодні до нього навідались представники Івано-Франківської податкової та заявили, що «прийшли провести роз'яснювальну роботу».

«Вони спитали моє прізвище і ідентифікаційний код і більше питань до мене не було. І хотіли піти геть. Але я попросив, щоб вони показали своє посвідчення і документ, на основі якого вони до мене прийшли. Мені була дана відповідь, що вони посвідчень не мають, і показали незрозумілі довідки (фото довідок я виклав). А потім скинули мені на вайбер розпорядження, згідно якого, ніби-то, вони працюють (нижче виклав). І тут я зрозумів, що дані особи є шахраями або виконують шахрайську корупційну роботу своїх начальників», - повідомив депутат.

Він зазначив, що одразу ж викликав поліцію, а ці особи намагались будь-яким чином піти звідти до приїзду поліції.

«Один з них просто утік. Я припускаю, що він, можливо, мав гроші, які вже "збили" з інших підприємців. Поліція встановила даних осіб і вони написали пояснення. Я написав заяву на ім'я начальника Яремчанської поліції, щоб розслідували дану справу і довели до суду. Довідки, які вони надали (2шт), видані Карпінцю Володимиру Степановичу, та Лазаровичу Ігорю Ярославовичу за підписом І. М. Столярик - начальник. Державна фіскальна служба в Івано-Франківській обл», - повідомив депутат.