На Донеччині поліція намагалася звинуватити активістів РНС у підкупі громадян

У м. Краматорську під час збору підписів за відставку Порошенка відбулася спроба тиску на активістів  РУХУ НОВИХ СИЛ з боку поліції. Зокрема до намету, де відбувався збір підписів, приїхав наряд поліції. Правоохоронці намагалися звинуватити активістів у порушенні спокою, підбуренні громадян та у підкупі.

Про це розповів координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Краматорську Віктор Птіцин.«Поліція завітала до нас вже наприкінці дня. Всього було 4-5 чоловік. Сказали, що до них поступив сигнал. Один з поліцейських був налаштований досить агресивно. Було зрозуміло, що вони збираються складати протокол про порушення. Проте, після короткочасного спілкування, поліцейські переконалися у нашій цілком законній діяльності і поїхали», - сказав Птіцин.Також міський координатор РНС зазначив, що під час збору підписів до одного з активістів підходив працівник СБУ та намагався залякати його.


Таку надзвичайну пильність правоохоронних органів та Служби безпеки Віктор Птіцин пов'язує з візитом Порошенка до міста Краматорськ, який відбувся 24 травня.Активіст зазначив, що на політично активних громадян у Донецькій області здійснюється постійних тиск СБУ, у тому числі на тих, хто погоджується працювати з «РУХОМ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі».  Попри це, за перший день збору підписів за відставку президента у Краматорську підписалися 65 осіб.

Нагадаємо, що у Краматорську розпочав свою роботу офіс РУХУ НОВИХ СИЛ. Прийом громадян відбувається щосереди з 10 до 19 години за адресою: вулиця Паркова, 21.