На Донеччині активісти РНС взяли участь у Марші Вільних Людей (ФОТО,ВІДЕО)

У Краматорську активісти РУХУ НОВИХ СИЛ взяли участь у патріотичному Марші Вільних Людей. Хода була присвячена подіям 2014 році. Тоді люди вийшли на Паркову вулицю в  окупованому  сепаратистами місті, щоб заявити: Краматорськ - це Україна. Сотні людей трималися за за полотно у кольорах державного прапора, аби показати окупантам, що Україна - це єдина і неподільна держава, у якій немає місця розбрату.Координатор РУХУ НОВИХ СИЛ у м. Краматорськ Віктор Птіцин був учасником тих подій. Він розповів, що мітингувальники були оточені поліцією, однак ніхто не знав, чи є серед поліцейських колаборанти і як саме будуть реагувати загарбники на такий прояв національної свідомості.

«Ми всі трималися за довгий прапор, це гуртувало і об'єднувало нас. Тоді нас не залишало відчуття тривоги, хоча поліцейські нібито мали захищати нас. Вже тепер стало відомо, Гіркін нібито віддав наказ не чинити провокацій. Мовляв, нехай зберуться в останній раз. Однак тоді цього ніхто не знав. Люди були готові до чого завгодно. Але не вийти ми не могли. Бо не могли просто дивитися, як наше місто захоплюють люди у камуфляжі, що переконані у своїй безкарності», - згадує Птіцин.Попри те, що спочатку Марш Вільних Людей мав відбуватися  без використання політичної символіки, активісти РУХУ НОВИХ СИЛ пройшли увесь шлях від по вулиці Ярослава Мудрого до Площі Миру під партійними прапорами.

«На ходу Вільних Людей ми вийшли зі своїми знаменами, бо вважаємо себе справді вільними людьми, на відміну від партій, що створені на гроші крадіїв-олігархів, які знищують нашу державу і наше гідне життя. Ми також відрізняємося від тих містян, які переважно сидять на диванах. Справді вільні громадяни не можуть сидіти склавши руки, коли в країні та в усіх сферах життя хаос та геноцид власного народу», - наголосив Птіцин.Він наголосив, що справжні вільні громадяни мають об'єднуватися і працювати заради майбутнього.

«Справді вільні громадяни не повинні терпіти все це, об'єднуватися у групи, партії, рухи, і разом намагатися щось зробити заради свого майбутнього. Тільки такі люди можуть сміливо сказати: «Я громадянин України! Я Вільна Людина!»», - наголосив Птіцин.