На Донбасі розпочали інформаційний флешмоб на підтримку РУХУ НОВИХ СИЛ (ВІДЕО)

Активісти  Луганщини, Дніпропетровщини і Донеччини організували флешмоб «Прорив інформаційної блокади», мета якого проінформувати мешканців Сходу про діяльність РУХУ НОВИХ СИЛ. Про це розповів координатор РНС Павлограду Юрій Марченко.

Як пояснив  Марченко, Павлоград - це Дніпропетровщина, однак, ця територія належить до Західного Донбасу, а отже проблеми  тут і у східних областях  однакові: залежність від олігархів, яким належать шахти, відсутність альтернативи та засилля колишніх «регіоналів» у місцевій владі.

«Тому ми дуже тісно співпрацюємо з активістами Луганщини і Донеччини та координуємо нашу роботу. Багато міст були під окупацією, або розташовані поруч з лінією фронту, тому доступ до інформації у людей там дуже обмежений. Аби подолати це, ми розпочали флешмоб «Прорив інформаційної блокади». Наші хлопці розклеюють листівки РУХУ НОВИХ СИЛ на інформаційних стендах та поруч з органами державної влади. На Луганщині нас підтримали Лісічанськ, Новодружівка, Гірське. Тепер ми розпочинаємо нашу інформаційну кампанію на Донеччині, а після - у Дніпропетровській області», - зазначив Марченко.