На Дніпропетровщині триває інформаційна кампанія РУХУ НОВИХ СИЛ

У м. Павлоград, що на Дніпропетровщині, стартувала інформаційна кампанія РУХУ НОВИХ СИЛ. Активісти РНС Едуард Гаспарян та Валерій Орос поспілкувалися з громадянами та розповсюдили друковане видання партії. Як розповів Едуард Гаспарян, інформація про РУХ НОВИХ СИЛ викликала не аби яке зацікавлення громадян. Люди брали поде кілька газет, аби передати їх своїм знайомим прихильникам Михайла Саакашвілі.  


«Я вже давно допомагаю міському координатору РНС Юрію Марченку, тому люди знають мене. Дійшло до того, що декілька жінок впізнали мене по фото на фейсбук-сторінці, підішли просто на зупинці і спитали як можна вступити в партію. Звичайно, це надихає мене і моїх побратимів на подальшу роботу. Ми будемо продовжувати інформування громадян і запрошуємо всіх небайдужих долучитися до наших лав», - закликав Гаспарян.


Активіст додав, що колись сам жив у Грузії,дотепер має там багато родичів, а отже – добре знає, як змінилася країна за часів президентства Саакашвілі.


«Я дуже добре пам’ятаю Грузію наприкінці 80-хх років і знаю, який поштовх у розвитку дав країні Михайло Саакашвілі. Ані до нього, ані після – таких реформ не було. Це те, про що ми розповідаємо людям, коли спілкуємося з ними. І я бачу, що багато хто з містян дійсно підтримує Михайла Саакашвілі», - зауважив Гаспарян.