На Дніпропетровщині стартувала кампанія кандидатів РУХУ НОВИХ СИЛ на виборах в ОТГ

Координатор Дніпропетровського обласного осередку РУХУ НОВИХ СИЛ Анатолій Гайворонський провів робочу зустріч із активістами та прихильниками партії. Зокрема, у селі Голубівка Новомосковського району учасниками зборів стали близько сотні місцевих мешканців, які висловили свою підтримку політичній силі Михайла  Саакашвілі та мають намір найближчим часом долучитись до лав партії.

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Дніпропетровщини

В ході зустрічі Анатолій Гайворонський особисто представив громадськості кандидатів у депутати від РУХ НОВИЗ СИЛ  до Перещепинської ОТГ від села Голубівка. 

Анатолій Крижановський та Ірина Красіна були висунуті Новомосковським осередком РНС відповідно на 19 та 20 виборчі округи. Ці люди проживають у селі Голубівка і не з чуток знають про проблеми свого району. Саме це слугувало потужною мотивацією балотуватись у депутати під знаменами РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі.

 «Наші нинішні депутати за свою багаторічну каденцію жодного разу не посприяли вирішенню численних проблем села, ми живемо у страшенному занепаді і цьому варто покласти кінець», - відзначила  у своєму виступі Ірина Красіна, - настав час діяти! Завзяття нам не позичати, необхідна лише підтримка людей», - зауважила вона.

На зустрічі також був представлений кандидат-самовисуванець на посаду голови Перещепинської ОТГ Дубачинський Володимир Федорович, який отримав всебічну підтримку від обласного осередку партії.

«Наша політична сила підтримує кандидатуру Дубочинського насамперед тому, що ця людина – справжній патріот України, яка має активну громадянську позицію і безупинно веде боротьбу з корупційною владою. Саме такі лідери мають вести країну шляхом розвитку», - зауважив Анатолій Гайворонський.

Нагадаємо, вибори до Перещепинської ОТГ відбудуться 29 квітня 2018 року.