На Дніпропетровщині стартувала інформаційна кампанія РУХУ НОВИХ СИЛ

Намети Руху нових сил з'явились у самісінькому центрі м. Кам'янське - на площі Героїв Майдану.   

Тут наші активісти-рухівці проводять роз'яснювальну роботу з населенням, а також роздають всім бажаючим інформаційний вісник РУХУ НОВИХ СИЛ Дніпропетровщини, виданий тиражем 15 тис екземплярів. На сторінках друкованого видання можна знайти всю актуальну інформацію щодо діяльності облсного осередку РНС.

Про це повідомила пресс-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Дніпропетровщини


"Ми розпочали роботу "у полях". Вже зараз, за результатами кількох днів, ми можемо говорити про певні настрої у суспільстві. Люди реагують спокійно, хоча й очевидно, що вони зневірені і втомлені від того, що відбувається в країні. Ми розповідаємо про нашу політичну силу, наші цілі і головну мету - наведення ладу в країні шляхом знищення олігархату. І нам вірять", - відзначив Олександр Неділько, координатор міського осередку РНС Дніпропетровщини у м. Кам'янське.


"Ми не дарма обрали саме таку локацію - центральну площу міста, зазвичай тут людно, тож наша робота обіцяє бути ефективною та плідною. Головне - це чути людей, дослухатися до голосу народу і мати бажання та волю запропонувати йому реальний план дій. І нам, Руху нових Михайла Саакашвілі, це вдається!", - зауважив активіст Максим Філоненко.