На Дніпропетровщині РУХ НОВИХ СИЛ домігся реєстрації кандидатів на виборах в ОТГ

Кандидати від РУХУ НОВИХ СИЛ  візьмуть участь у виборах до Перещепинської міської об’єднаної територіальної громади, що відбудуться 29 квітня 2018 року на Дніпропетровщині.

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Дніпропетровщини

Протягом останніх кількох місяців обласна організація партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» під керівництвом Анатолія Гайворонського проводила активну роботу з визначення кандидатів на вибори до ОТГ. В результаті ретельного відбору Новомосковським районним осередком партії було висунуто 13 кандидатів. До виборчого списку увійшли особи, що проживають безпосередньо у місті Перещепино та навколишніх селах, які входять до ОТГ.«Ці люди – принципово нові обличчя, вихідці з народу, які добре знають проблеми свого регіону, зацікавленні у його розвитку та готові працювати на результат. І найголовніше - за цими людьми не стоять жодні впливові фінансові групи та персоналії, що довели регіон до зубожіння» , - відзначив координатор обласної організації РНС Дніпропетровщини Анатолій Гайворонський.

Втім по завершенні останнього строку подання документів територіальна виборча комісія відмовила в реєстрації висунутих кандидатів. Підставою для відмови слугували формальні ознаки: незначні помилки, описки та неточності при заповненні документів. Фактично територіальна виборча комісія грубо проігнорувала імперативні вимоги законодавства, в результаті чого дійшла хибного висновку. Остаточну крапку в цій історії поставив Дніпропетровський окружний адміністративний суд. Розгляд справи відбувся на Великдень, суд скасував постанову Перещепинської територіальної виборчої комісії як таку, яка не відповідає діючому законодавству та принципу верховенства права.«Попри намагання впливових осіб регіону, що здійснюють тиск на роботу Перещепинської міської ТВК, не допустити представників нашої політичної сили до виборчих перегонів, ми домоглися справедливості, - зазначив Анатолій Гайворонський, - до виборів готові і перемога буде за нами!».