На Дніпропетровщині громадяни висловили своє обурення оборудками Порошенка і закликали його піти у відставку

Більше сотні активістів та прихильників РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі вийшли під стіни Дніпропетровської ОДА на мирну акцію протесту за відставку Президента Порошенка. Участь у мітінгу взяли мешканці Дніпра та області, зокрема, жителі Новомосковська, Магдалинівки, Павлограду, Кам'янського, Верхньодніпровську та інші.


Всеукраїнська мирна акція протесту пройшла у всіх обласних центрах країни та у містах районного значення.

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Дніпропетровщини"Порошенко у відставку" - це гасло, що в унісон лунало у натовпі, стало основною вимогою протестувальників.

"Сьогодні тут зібралися справжні патріоти, які полишили свої справи, роботу і прийшли висловили свою позицію. Вони прагнуть жити по-людськи, в країні, де працюють закони і де Президент є гарантом Конституції, а не корупції! Опубліковані нещодавно плівки нардепа Онищенка вкотре довели, що Порошенко - злочинець і корпуціонер! Отримавши хабар у 10 мільйонів доларів від екс-міністра екології часів Януковича Миколи Злочевського, Порошенко називає його "харошим парнем"! Які ще докази потрібні!?
Ми вимагаємо негайної відставки Порошенка! Його місце за гратами! Українська нація заслуговує на краще житяя і майбутнє!", - заявив у своєму виступі координатор Дніпропетровської обласної організації "Рух нових сил Михайла Саакашвілі" Анатолій Гайворонський.
Акція протесту пройшла за мирним сценарієм у режимі "вільного мікрофону". Кожен бажаючий мав змогу висловити свою думку та позицію відкрито та бути почутим. І таких було чимало.

"Люди, не мовчіть, виходьте на акції протесту і відстоюйте свої законні права, як це днями зробили вірмени. Їм вдалося, вдасться і нам! Слава Україні!" - відзначив Анатолій Гайворонський.Нагадаємо, що 25 квітня відбувається  всеукраїнська акція «Коляхорошийпарень» головна вимога якої - відставка і притягнення до відповідальності Петра Порошенка за участь у корупційних оборудках. Після оприлюднення «плівок Оніщенка» стало відомо, що Міністр Януковича  Злочевський дав  Порошенку 10 млн долларів  хабаря  і 50% прибутку в газовому бізнесі в обмін на спокій від правоохоронців. Злочевського знято з розшуку, а кум Порошенка Луценко закрив усі кримінальні справи проти нього.Вже 24 квітня у Запоріжжі понад 500 громадян  вимагало відставки Петра Порошенка та голови ОДА Костянтина Бриля, якого так само звинувачують у корупційній діяльності.

Наступного дня у Чернігові активісти РУХУ НОВИХ СИЛ запропонували Порошенку віддати свій хабар на лікування онкохворих, якім не видаються безкоштовні ліки.

Також акцію «Коляхорошийпарень» підтримали мешканці міста Краматорськ, що на Донеччині.