На Дніпропетровщині апеляційний суд залишив без змін рішення про реєстрацію кандидатів від РУХУ НОВИХ СИЛ (ДОКУМЕНТ)

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд не задовольнив апеляцію  Перещепинської міської виборчої комісії Новомосковського району Дніпропетровсьткої області щодо відмови у реєстрації кандидатів від політичної партії «Рух нових сил Михайла Саакашввлі» на вибори до Перещипенської ОТГ. Таким чином постанова  Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 09 квітня 2018 року залишилась без змін і виборча комісія буде змушена зареєструвати кандидатів від РНС

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Дніпропетровщини.

Як зазначив координатор РНС у Новомосковському районі області Євген Падашуля, єдина мета правового свавілля - затягнення процесу реєстрації, аби не дати активістам розпочати агітаційну кампанію.

"Перещепинська виборча коміся грубо порушує виборчі права громадян, права та
законні інтереси субєкта виборчого процесу. Відтак Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд ухвалив цілком правомірне рішення. Не дивлячись на те, що постанова суду підлягає негайному виконанню, Перещепинська ТВК намагається всіляко затягувати процес реєстрації кандидатів від Руху нових сил Михайла Саакашвілі, тим самим заважаючи нашим активістам провести агітаційну кампанію", - сказав   Падашуля.
Нагадаємо, що рішенням від 9 квітня Дніпропетровський окружний адміністративний суд зобов'язав провести реєстрацію кандидатів від РУХУ НОВИХ СИЛ на виборах до Перещепинської ОТГ.