На Дніпропетровщині активісти РУХУ НОВИХ СИЛ вимагають припинити тиск на підприємців м. Кам’янське

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Дніпропетровщини спільно з ГО "Самозахист підприємців" провели акцію протесту #СтопКорупція під стінами міської ради міста Кам'янське. Головною вимогою протестувальників стало відсторонення нечесних на руку чиновників від влади та контроль над комунальними підприємствами, створеними при ній. Також учасники мітінгу вимагали однакових прав та можливостей ведення бізнесу для всіх. 

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Дніпропетровщини

"При владі і досі знаходяться ті, хто дбає лише про свої інтереси. Саме тому наша партія сьогодні тут. Рух нових сил Михайла Саакашвілі - єдина політична сила, яка дійсно спроможна забезпечити вільний розвиток підприємництва в Україні та дати потужний поштовх для стабілізації економіки нашої країни. Адже відомо, що саме малий бізнес є основою економіки більшості розвинених європейських держав", - відзначив координатор Дніпропетровського міського осередку Руху нових сил Михайла Саакашвілі Віктор Боровинський.


Підставою для проведення акції стало незаконне знесення у Кам’янському торгівельного павільйону одного з підприємців. Користуючись законодавчою невизначеністю щодо подовження договору оренди землі під торгівельною точкою, посадовці намагалися чинити тиск на його власника. Тоді той подав до суду проти міської влади і виграв декілька процесів. Однак остаточного рішення суд ще не виніс. Проте це не завадило міськвиконкому Кам’янського ухвалити незаконне рішення про знищення будівлі.


Після того, як МАФ було ліквідовано, підприємці декілька разів записувалися на прийом до міського голови, аби знайти вихід з даної ситуації. Однак тільки після проведення акції під міськрадою радник мера повідомив, що зустріч має відбутися вже найближчим часом.