На Дніпропетровщині активісти РУХУ НОВИХ СИЛ допомагають розвитку спорту у сільських школах

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Дніпропетровщини допомогли заснувати в одній із сільських шкіл Магдалинівського району  шашково-шахову секцію. Днями представники партії передали  комплекти настільної гри «Шашки» у Топчинську загальноосвітню школу.

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Дніпропетровщини.

«Цей невеличкий презент, що був придбаний в тому числі на кошти місцевої громади – наш маленький вклад у виховання майбутнього покоління, адже дозвілля дітей є невід’ємною частиною розвитку особистості», - зауважив координатор Магдалинівського районної організації РУХУ НОВИХ СИЛ Віктор Ачімов.

Активіст зазначив, що найближчим часом планується забезпечити школу і іншим спортивним інвентарем. Зокрема м'ячами, спортивною формою для місцевої команди та іншим знаряддям.

«Наразі в сільських школах безліч проблем, більшість з яких можна вирішити лише на міністерському рівні, втім, ми намагаємося бодай трохи поліпшити ситуацію. В наших найближчих планах: забезпечення школи настільним тенісом, баскетбольними, футбольними та волейбольним м’ячами, а також закупка спортивної форми для місцевої команди, яка цього сезону братиме участь у районних змаганнях», - відзначив Ачімов.