На Дніпропетровщині активісти підтримали вимоги громади зменшити викиди Придніпровської ТЕС у Дніпро

Активісти обласного осередку Руху нових сил Михайла Саакашвілі взяли участь в громадських слуханнях щодо впливу Придніпровської ТЕС на довкілля.

«Ми – мешканці Дніпра і не можемо залишатися осторонь таких кричущих проблем рідного міста. Особливо, коли недбальство і злісне невиконання норм закону можуть призвести до екологічного лиха. Ми, як і пересічні жителі Дніпра, дихаємо цим повітрям, ми п’ємо дніпровську воду, нам небайдужа доля довкілля, саме тому ми беремо участь у подібних заходах. Для нашої політичної сили є принциповим дотримання букви закону, особливо це стосується існуючих монополістів, за якими стоять олігархи. Ми маємо зламати напрацьовану роками систему свавілля та беззаконня!» , - відзначила активістка обласного осередку РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі Владеліна Маринчук. За підсумками громадських слухань ДТЕК підтвердив наміри встановити два електрофільтри на труби енергоблоків, а також погодився запускати безперервний моніторинг шкідливих викидів. Є також деякі зрушення у питаннях сортуванні та утилізації відходів виробництва, яких накопичилося вже десятки мільйонів тон.


Зазначимо, що захід відбувся за участі представників Міністерства екології України, ДТЕК, активістів різних громадських організацій та небайдужих мешканців. Під час слухань обговорювалися питання необхідності зменшення шкідливих викидів в атмосферу та річку Дніпро за допомогою сучасної системи фільтрації, проведення постійного моніторингу довкілля та дотримання компанією-монополістом норм чинного законодавства.