На Дніпропетровщині актив РНС поповнився новими партійцями

  У 27 річницю Дня Незалежності України Дніпропетровська обласна організація Руху нових сил Михайла Саакашвілі поповнилася новими партійцями! Більше двох десятків мешканців міста та області, які висловили бажання вступити до лав політичної партії, цього дня отримали партійні квитки. Урочисте вручення посвідок новоспеченим рухівцям відбулося в рамках проведення чергових внутрішньопартійних зборів під головуванням координатора Дніпропетровського обласного осередку РНС Анатолія Гайворонського.   

«Ми щиро тішимся тим, що люди довіряють нашій команді і приєднуються до Руху! Це говорить, передусім, про те, що народ не задоволений політикою нинішньої влади, політикою, яку цілком можна назвати антиукраїнською! Адже те, що можновладці видають за реформи та «зміни» – ні що інше, як замилювання очей та відверте глузування з великої нації та країни. Нам не сила більше терпіти ці знущання, прийшов час для зміни політичних еліт в Україні, тож нам як ніколи потрібна підтримка кожного свідомого громадянина. Я щиро вдячний всім, хто надає кредит довіри нашій політичній силі, прийнявши рішення пліч-о-пліч із нами крокувати у новий, 28 рік незалежності нашої держави. І хочу запевнити, що ми обов’язково виправдаємо ці сподівання. Разом ми подолаємо усі перепони на шляху до розквіту та процвітання України. Тримаймося разом!», - відзначив Гайворонський.


Вже традиційно, велику увагу до РНС виявили люди пенсійного віку, які прагнуть швидких та реальних зрушень в державі. Також, новими членами партії стали кілька дніпровських підприємців, громадські активісти з міст Підгородне, Верхньодніпровськ та Павлоград. За словами нового члену Руху нових сил Едуарда Гаспаряна, він обрав вірний шлях та знайшов однодумців.

«Я не радію Дню Незалежності України у той час, коли наші хлопці віддають своє життя за наш світ і спокій. Я радію тому, що зробив правильний вибір з гарними людьми. Я став незалежним політичним діячем від партії РУХ НОВИХ СИЛ . Разом ми сила і ми переможемо. Слава Україні, справжнім воїнам і патріотам України», - сказав Едуард Гаспарян