На Чернігівщині президенту запропонували віддати хабар від Злочевського на лікування онкохворих

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Чернігова  провели акцію «Коляхарошийпарень»,  під час якої вимагали відправити у відставку Порошенка і  притягти його до відповідальності за оборудки з міністром Януковича - Злочевським.

Координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Чернігівщини Радислава Марчевська у своєму виступі зазначила, що влада панічно боїться активістів РНС, проте справжній жах це те, як сьогодні змушена виживати більшість українців.


«Саме нічого не відбудеться, треба організовуватися, треба консолідувати свої зусилля. Наразі відбувається навмисне розпорошування уваги людей.  У єдності - сила. Навіть за відсутності Михайла Саакашвілі в країні, влада боїться нас. Знищуються навіть бігборди з ім'ям і зображенням Михайла.  Це свідчить про тваринний страх влади. Але страшно те, що люди отримують по 1500 гривень пенсії, відбувається справжній геноцид українського народу. РУХ НОВИХ СИЛ буде і надалі продовжувати свою боротьбу! Приєднуйтесь до нас! », - наголосила Радислава Марчевська.


Люди були обурені вчинком президента, який в умовах війни і зубожіння власного народу цинічно продовжує «пиляти» природні ресурси України з такими ж ділками і брати багатомільйонні хабарі.

«Ми хочемо висловити свою незгоду з президентом і просимо його піти у відставку добровільно, як ще зробили посадовці у Вірменії. Ганьба нашому президенту!», - обурився один з учасників мітингу.

На думку Чернігівців, отриманий від Золочевського зиск потрібно витратити на лікування онкохворих та підтримку пенсіонерів.

«50%, які президент отримав від бариг, треба було віддати на лікування онкохворих. Люди помирають від того, шо у них немає ліків. Пенсіонери помирають від недоїдання та змушені ритися у смітниках», - сказала ще одна учасниця акції.

Нагадаємо, що 25 квітня відбувається  всеукраїнська акція «Коляхорошийпарень» головна вимога якої - відставка і притягнення до відповідальності Петра Порошенка за участь у корупційних оборудках. Після оприлюднення «плівок Оніщенка» стало відомо, що Міністр Януковича  Злочевський дав  Порошенку 10 млн долларів  хабаря  і 50% прибутку в газовому бізнесі в обмін на спокій від правоохоронців. Злочевського знято з розшуку, а кум Порошенка Луценко закрив усі кримінальні справи проти нього.

Вже 24 квітня у Запоріжжі понад 500 громадян  вимагало відставки Петра Порошенка та голови ОДА Костянтина Бриля, якого так само звинувачують у корупційній діяльності.