На Черкащині голова РДА тисне на депутатів райради, щоб ті не голосували за відставку Порошенка (ВІДЕО)

Голова Чорнобаївської РДА Сергій Джоболда здійснює тиск на депутатів райради, аби ті не ставили на голосування звернення щодо відставки Петра Порошенка. У ситуації, коли в районній раді більше року немає ані голови, ані заступника голови, орган місцевого самоврядування став повністю підконтрольний голові держадміністрації.

Про це заявив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Чорнобаївського району Володимир Піка.

За словами активіста, звернення про відставку Петра Порошенка мав зачитати і поставити на голосування один з опозиційних депутатів. Проте, під час погоджувальної ради він під тиском відкликав звернення і написав про це заяву.  Коли ж активісти розвісили під час сесії банер з вимогою відставки Порошенка та вимагали, головуючий засідання, який працює в РДА під керівництвом Джоболди поставив на голосування вимогу прибрати плакат з президії.

«Джоболда також був присутній в сесійній залі, бо мав звітувати перед депутатами. Але і без цього він дуже добре знає, що відбувається у нашій райраді і без його відома жодне рішення не ухвалюється», - сказав Володимир Піка.

Він додав, що вже перед початком сесії у залі були присутні поліцейські. Коли ж активісти стали протестувати проти зняття банеру і оголосили перерву у засіданні, хтось викликав поліцію і тітушок з нібито громадської організації «Народна самооборона», яку контролює Джоболда.

«Депутатів Чорнобаївської райради відверто залякують і вони не готові піти проти чинної влади, яка б та не була. Проте нам все ж таки вдалося зачитати звернення з трибуни, попри деякі складнощі і лайку певних депутатів, що ми нібито заважаємо їм працювати», - підсумував Піка.
Нагадаємо, що на Прикарпатті депутати Наддвірнянської райради від фракції ВОЛЯ (РУХ НОВИХ СИЛ) засудили розгін мирної демонстрації у Києві і вимагали висловити недовіру Петру Порошенку

Окрім цього, у  Черкаській облраді демократичні сили проголосували за недовіру президенту Порошенку.

Раніше стало відомо Смілянська міськрада винесе на голосування питання щодо недовіри президенту.

 2 березня на Кіровоградщині активісти РУХУ НОВИХ СИЛ зачитали в обласній раді звернення щодо відставки Порошенка, проте голосування не відбулося в наслідок відсутності кворуму.

Того ж дня ухвалити звернення про відставку вимагали від депутатів Івано-Франківської ради.

Також депутати Черкаської облради не встигли розглянути питання про відставку Порошенка, бо був відсутній кворум.

На Запоріжжі голова фракції БПП у облраді поставив ультиматум активістам РУХУ НОВИХ СИЛ і вимагав розслідувати хто дав їм право називати чинного президента корупціонером.

Раніше депутати Конотопської ради включили до порядку денного питання щодо заяви про вимогу добровільної відставки Порошенка, але не проголосували за неї.

 2 березня депутати Сумської облради відмовились включати у порядок денний звернення до Петра Порошенка щодо добровільної відставки

У Житомирі мер від БПП  влаштував сутичку з активістами, які вимагали поставити на голосування питання про відставку Порошенка. Сутичка і штовханина  сталася невдовзі після того,  як громада закликала  депутатів міської ради  звернутися до президента з  проханням  подати у відставку.  Також від депутатів вимагали підготувати звернення до Верховної Ради з вимогою ухвалити закон про імпічмент.

 28 лютого у Запоріжжі активісти вимагали від міського голови Володимира Буряка поставити на голосування питання про звернення до президента з вимогою відставки. 

 Цього ж дня направити  звернення про добровільну і негайну відставку президента закликали депутатів Чернігівської міської ради.  Відповідну заяву під час сесійного засідання оголосила представник РУХУ НОВИХ СИЛ Чернігівщини.

 Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Херсону підготували проект рішення про звернення міської ради щодо добровільного оголошення заяви про про відставку Прошенка.  Також звернення РУХУ НОВИХ СИЛ з вимогою висловити недовіру чинному президенту зареєстровано в Херсонській облраді.

На Полтавщині активісти вимагають від міського голови  Кременчука Володимира Малецького і депутатів міськради підтримати Резолюцію рішенням сесії і направити відповідне звернення до президента і ВРУ

Раніше  на Прикарпатті учасники Віче у Калуші засудили політику Порошенка і направили до РДА звернення з вимогою підтримати відставку чинного Президента.

23 лютого активісти принесли шини до Вінницької ОДА і провели попереджувальну акцію на підтримку вимоги відставки Порошенка.

22 лютого активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Черкас пікетували міську раду з вимогою до депутатів  висловити недовіру Петру Порошенку і закликати його піти у відставку

Того ж дня активісти пікетували з вимогою відставки Порошенка  Закарпатську ОДА і наполягали на тому, щоб недовіру до Порошенка висловили депутати Закарпатської облради.

Раніше  у Тячеві, що на Закарпатті,  відбулися  громадські протести з вимогою до районної ради скликати позачергову сесію і  висловити недовіру діючому президенту Петру Порошенку та закликати його піти у відставку.

Зазначимо, що 18 лютого понад 100 тисяч людей в різних регіонах України   зібрались на Марш за відставку Порошенка та краще майбутнє України. Учасники акції ухвалили Резолюцію, згідно з якою будуть створені комітети громадянського опору, групи прямої дії, продовжено збір підписів за відставку Порошенка та сформовано команду в тимчасовий парламент і антикризовий уряд, які наведуть порядок в країні.