На Черкащині депутати міськради відмовились засудити побиття воїнів АТО і активістів

Лише двох голосів не вистачило депутатам Кам'янської міської ради, що на Черкащині, щоб ухвалити рішення про засудження побиття воїнів АТО та розгін мирної акції 3 березня Києві, а також щодо рішення про звернення до ВРУ з вимогою терміново ухвалити закон про імпічмент президента.

Про це повідомив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Кам'янки Ярослав Путілін.

"Щойно  міська рада підтримала те, що в 2018 році. в центрі Києва, «зелені чоловічки» можуть бити та знушатися над добровольцями, волонтерами та активістами.Топтатись по червоно-чорному прапору! ЗА Малоросію проголосували три з чотирьох  депутатів фракції "Справедливість", два з восьми  депутатів "Батьківщини", партія Капліна в повному складі,  "Черкащани" та Аграрна партія. Міський голова немає своєї думки! Після цього голосування в мене нема більше сумнівів проте, хто здав Крим!», - обурився Путілін.

Нагадаємо, що раніше частина депутатів зірвала позачергове засідання Кам'янської міської ради на якому мали розглядати питання про недовіру Порошенка. Внаслідок відсутності кворуму було вирішено провести спільне засідання комісій міськради. На засіданні було ухвалено рішення винести на голосування питання про засудження силового розгону наметового містечка і знущання над активістами, а також вимогу до ВРУ негайно ухвалити закон про імпічмент президента.