На Черкащині депутати міськради готові засудити побиття активістів під ВРУ та вимагати ухвалення закону про імпічмент

Частина депутатів  Кам'янської міської ради саботувала позачергове засідання на якому  мало розглядатися питання щодо звернення про добровільну відставку Петра Порошенка. Звернення до Петра Порошенка від імені міськради ініціювали громадські організації та мешканці Кам'янської ОТГ.  Однак до сесійної зали не прийшли депутати з фракції «Справедливість» та частина депутатів від «Батьківщини». Тому було вирішено провести спільне  засідання постійних  комісій,  які рекомендували  до голосування  звернення до вищого керівництва держави щодо недопустимості силового розгону наметового містечка та побиття активістів, а також до ВРУ щодо негайного ухвалення закону про імпічмент президента.

Про це розповів координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Кам'янського району Ярослав Путілін.

За словами активіста, позачергове засідання міськради вже переносили, оскільки депутати від «Справедливості» були проти сесії. Коли ж засідання все ж таки призначили, воно просто не відбулося, бо не було кворуму.

«Ситуація у міськраді - це приклад того, як відбувається опір змінам на місцях. Частина депутатів  робить  все, аби будь-яку ціну зберегти діючу систему, а отже - зберегти корупцію, свавілля, продажні суди і владу олігархів, які збагачуються у тому числі ціною людських життів. Однак, зміни все одно неминучі, адже і у маленьких містечках і у багатомільйонних містах українці стомилися від злиднів та відсутності перспектив. Про це свідчить і дискусія у сесійній залі, і рішення, яке було ухвалено.  Тому рано чи пізно ця крига скресне і тоді тим депутатам, які не прийшли на обговорення цього питання,  доведеться від повідати перед людьми», - наголосив Путілін.

Зазначимо, що проекти рішень про засудження силового розгону мирної акції та щодо вимоги ухвалити закон про імпічмент будуть поставлені на голосування вже на найближчій сесії Кам'янської міської ради.