На Буковині відбувся автопробіг за відставку Порошенка, мера Чернівців та губернатора області (ФОТО)

У Чернівцях активісти РУХУ НОВИХ СИЛ влаштували автопробіг з вимогою відставки губернатора області, міського голови та президента Порошенка. Також активісти вимагають привести до ладу автошляхи області, які знаходяться у жахливому стані. 

Про це повідомив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Буковини Микола Малий. 

Свій автопробіг представники РНС розпочали з ГУ Патрульної поліції Чернівецької області, де поспілкувалися з керівником Артуром Шкорпом та залишили заяву з вимогою притягти до відповідальності усіх винних у жахливому стані доріг області. Також активісти запропонували включити представників РУХУ НОВИХ СИЛ до складу комісії, яка обстежує стан автошляхів в області. 

Після завершення автопробігу вулицями міста, учасники заходу попрямували до Чернівецької ОДА, де залишили заяву з вимогою його добровільної відставки. Сам губернатор Олександр Фищук був відсутній на робочому місці тож поспілкуватися з громадою не зміг. 

Таке саме звернення з вимогою відставки активісти залишили і в канцелярії міського голови Чернівців, який так само уникнув спілкування з людьми. 

«Звичайно, жахливий стан доріг та інфраструктурних об'єктів нашої обласні і міста - це результат злочинної бездіяльності міського голови і керівника області. Однак таке безкарне свавілля - результат того, що відбувається у всій країні: корупція, хабарництво, здирництво і бадужість. І відповідальний за це все - ніхто інший, як президент Петро Порошенко. Головний хабарник і корупціонер. Тому ми безумовно підтримуємо вимогу щодо його відставки і долучаємось своїм автопробігом до всеукраїнської акції «Коляхорошийпарень»», - наголосив Микола Малий. 

Нагадаємо, що 25 квітня відбулась всеукраїнська акція «Коляхорошийпарень» головна вимога якої - відставка і притягнення до відповідальності Петра Порошенка за участь у корупційних оборудках. Після оприлюднення «плівок Оніщенка» стало відомо, що Міністр Януковича Злочевський дав Порошенку 10 млн долларів хабаря і 50% прибутку в газовому бізнесі в обмін на спокій від правоохоронців. Злочевського знято з розшуку, а кум Порошенка Луценко закрив усі кримінальні справи проти нього. 

Вже 24 квітня у Запоріжжі понад 500 громадян вимагало відставки Петра Порошенка та голови ОДА Костянтина Бриля, якого так само звинувачують у корупційній діяльності. 

Наступного дня у Чернігові активісти РУХУ НОВИХ СИЛ запропонували Порошенку віддати свій хабар на лікування онкохворих, якім не видаються безкоштовні ліки. 

Також акцію «Коляхорошийпарень» підтримали мешканці міста Краматорськ, що на Донеччині. 

На Хмельниччині під час акції громадяни влаштували флеш-моб і зібрали символічного хабара для президента, аби той пішов у відставку. 

У Черкасах активісти РУХУ НОВИХ СИЛ збирали підписи під зверненнями до генерального прокурора України та генерального прокурора 

У Харкові РУХ НОВИХ СИЛ влаштував флеш-моб «Я хороший парень», а на Львівщині у цей день відбувався суд над Олександром Бурцевим та Василем Кацем, яких звинувачують у тому, що вони приїхали зустрічати Михайла Саакашвілі на українсько-польському кордоні 10 вересня 2017 року.