Мітингувальники прийшли до ГПУ вимагати відставки Луценка

Учасники мирного Маршу за імпічмент під стінами Генпрокуратури вимагають відставки Юрія Луценко, який зрадив Майдани і став слугою Порошенка, повідомляє прес-служба партії "РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі".

Під стінами ГПУ люди скандують «Іуда», «Порошенка на нари, Луценка до пари», «Юра - продажна шкура». 

"Правда серед людей, які вийшли на вулиці сьогодні. В українців крадуть майбутнє, їм брешуть люди на чолі з Луценком, які стали гарантами корупції в країні. Сьогодні людина, яка була опозиціонером, була ув'язнена, перетворилась в слугу Порошенка. Порошенко, Банкова сьогодні шоковані, вони нервово читають ЗМІ про наш багатотисячний марш за вільне майбутнє. Нас буде все більше, і ми не повинні здаватись, навіть якщо нас будуть "пакувати" як продукцію Рошен"- зазначив член Ради партії РНС Давід Сакварелідзе.

Один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ нардеп Юрій Дерев'янко закликав українців щонеділі виходити на протести, щоб домогтись відставки бандитської влади. 

А завтра прийти під суд, де обиратимуть запобіжний захід лідеру РНС Михайлу Саакашвілі. 

"Ми маємо завтра бути під судом, щоб дати сигнал судді не слухати Луценка і Порошенка, а керуватись виключно Конституцією і законами України", - заявив нардеп.