Мирні акції працюють, бо люди виходять за ідею, а не гроші- Сакварелідзе про продовження протестного руху

Мирними акціями протесту українці показали, що олігархія не завжди працює, головне - це ідея, довкола якої об’єднуються люди, ентузіазм і бажання боротись. Саме тому мирний протест для зміни влади в Україні продовжуватиметься. 

Про це повідомив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ Давід Сакварелідзе в ефірі Newsone, повідомляє прес-служба РНС. 

«Мирними Маршами, проведення яких фінансувалось за рахунок пожертв звичайних людей, ми довели, що олігархія не завжди працює, не обов’язково володіти центральними ЗМІ. Людей можна об’єднати довкола однієї ідеї. У нас є ентузіазм і бажання боротись, переконувати, за це людям не платять гроші, але вони виходять на вулиці. Ми показали, що ми безкомпромісні, ми не рвемось на посади, не хочемо договорняків», - зазначив Сакварелідзе. 

Він додав, що протестний рух в Україні триватиме для зміни влади у виключно мирний спосіб, коли на вулиці вийде величезна кількість людей. 

«Порошенко не чекав, що десятки тисяч людей будуть маршувати за його відставку. Хтось безвідповідальний на нашому місці використав б цей натовп і буквально б «взяв» владу у свої руки, взяв б АП тощо. Ми на це не підемо, бо розуміємо, що це потягне за собою громадянську війну, падіння ВВП. Ми домовились з людьми мирним шляхом нарощувати масштабність акцій до, наприклад, Румунського сценарію, коли людей було настільки багато, що владі було ніде ховатись», - відзначив політик.