Миколаїв скандував: «Порошенка на нари!»

Понад тисячу мешканців Миколаєва вийшли на Марш за відставку Порошенка, який ініціювала міська організація партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі». Підтримати містян приїхали представники Пешомайського, Вознесенського, Новоодеського, Миколаївського, Вітовського, Березанського, Очаківського районів області.

Про це повідомив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Миколаївщини Ігор Фінкельштейн.

За декілька годин до початку мітингу на Соборній площі було встановлено намет, де всі бажаючі могли поставити підпис за Народний імпічмент Порошенка. Опівдні площа заповнилася гаслами: «Порошенко не мій президент», «Україна без бариг», «Дуже хочемо весни без Порошенка та війни», «Починаємо демонтаж системи олігархів та корупціонерів», «Вимога № 1 - відставка Порошенка».Мітинг почався з виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання на знак вшанування загиблих Героїв Небесної Сотні.


Потім до мітингуючих звернувся координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Миколаївщини, керівник міської організації Андрій Толпекін та його заступник Олександр Скотников, керівник Першомайської міської організації  В'чеслав Хоменко.

«Минуло вже чотири роки з Революції Гідності, а у нашій країні досі нічого не змінилося. Однак не хочеться навіть думати, що загибель Героїв Небесної Сотні були марними. Революцію Гідності ще не завершена і довести її до логічного завершення - зміни системи, наш обов'язок перед загиблими і перед  майбутніми поколіннями.. Тому наша перша вимога - відставка Порошенка. Але це тільки початок. Наступний крок - дострокові президентські вибори і вибори у Парламент та докорінне реформування Кабінету міністрів України. Сьогодні Миколаїв вперше скандував «Порошенка на нари»», - наголосив Ігор Фількенштейн.
Потім координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Миколаївщини зачитав Резолюцію щодо узурпації влади Петром Порошенком, вимоги його дострокової відставки, позачергових виборів,  формування тимчасового парламенту, терміном на один рік, та антикризового уряду. Резолюцію ухвалили одноголосно.Після мітингу люди пройшли ходою по вулиці Соборній і Центральному проспекту до пам'ятника Героям Небесної Сотні. Учасники Маршу скандували: «Україна без бариг!», «Чемодан, вокзал, Мальдіви», «Банду геть!», «Порошенка на нари», «Героям Небесної Сотні слава!».
Хода завершилася хвилиною мовчання біля пам'ятника загиблим  та вільним мікрофоном.