Миколаїв долучився до акцій на підтримку Саакашвілі

14 лютого Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Миколаївщини продовжили хвилю протестів проти зухвалого викрадення та депортації Михайла Саакашвілі з України. З самого ранку вони вийшли під Миколаївську ОДА з гаслом: «Дуже хочемо весни без Порошенка та війни!».

Про це повідомив координатор РНС Миколаївщини Ігор Фінкельштейн.

«Останні події в Україні, пов'язані з репресіями Михайла Саакашвілі, змусили нас вийти на цю акцію протесту. Незаконне, всупереч діючій Конституції, позбавлення Саакашвілі українського громадянства та всі наступні дії влади продемонстрували усьому світу правове свавілля, яке існує в Україні. Зведення рахунків з політичними опонентами брудними методами, ставить Україну на один щабель з одіозними диктаторськими режимами», - наголосив Фінкельштейн.

Член ради Миколаївської міської організації РНС правозахистник Олександр Скотніков у своєму виступі зазначив, що видворення Михайла Саакашвілі з країни бандитськими методами, свідчить про порушення Україною норм міжнародного права і чинного законодавства.

«В Україні порушуються основні принципи демократичної держави, порушені права людини. Дії посадових осіб міграційної та прикордонної служб підпадають під кримінальну та адміністративну відповідальність», - сказав Скотніков.

Також активісти підготували звернення до Президента щодо подій навколо Саакашвілі, але до учасників акції ніхто з посадовців не вийшов. Коли ж вони намагалися зустрітися з головою Миколаївської ОДА Олексієм Савченком, виявилося, що його просто немає на робочому місці. Тому звернення до Президента було передано в канцелярію.

Зазначимо, що 18 лютого у Миколаєві відбудеться Марш за відставку Порошенка. Захід розпочнеться о 12:00 на Соборній площі біля пам'ятного знаку Миколаївського Євромайдану.