Михайло Саакашвілі звернувся до сумчан з закликом повірити у майбутнє України і змінювати країну.

У Сумах понад 300 містян зібралися задля спілкування з Михайлом Саакашвілі та представниками РУХ НОВИХ СИЛ. Усі присутні мали змогу поставити свої питання Михайлу Саакашвілі та Давіду Сакварелідзе, Івану Слободянику та Івану Лозовому. Також вудбулися перегляд та обговорення фільму Михайла Саакашвілі «Україна, якій вдалося».«Ми самі повинні повірити у своє майбутнє, якщо ми цього не зробимо, то нічого в Україні не зміниться», - звернувся до сумчан Михайло Саакашвілі. Під час он-лайн дискусії з Михайлом піднімалися питання наступних кроків розвитку партії,  особливо на місцях, виборів, та, звичайно, його повернення в Україну.

На обговорення та перегляд фільму «Україна, якій вдалося» прийшли не лише активісти РНС, але й представники громадських організацій, студенти. Також завітав підтримати представників РНС відомий український режисер та сценарист із міста Суми Валерій Балаян. Через цікавість до події у залі конгрес-центру  не вистачило місць для усіх бажаючих, тому люди стояли у проходах. «Наша головна сила не в грошах, а в людях, які запалюють інших нашими ідеями. Багато партій можуть задавити нас фінансами, але не ентузіазмом. Адже, жодна політична сила не була спроможна на такий масштабний політичний протест, який розпочали ще в минулому році прихильники РНС. Не зважаючи на крадіжку назви партії, закриття для нас ЗМІ, забирання громадянства, затримання, нескінченні суди, вислання Михайла з України, ми продовжуємо нашу боротьбу», - заявив один з лідерів РНС Давід Сакварелідзе. Під час спілкування з сумчанами він розповів про розчарування команди реформаторів, коли вони зрозуміли, що є просто ширмою для влади. Адже Порошенко не збирався нічого змінювати в Україні, а лише хотів імітувати реформи перед західними  партнерами. «Одразу після цього – ми пішли, пішли на вулиці, саме там зараз відбувається реальна політика, не в кабінетах влади», - підсумував Давід Сакварелідзе.

Член Політичної ради РУХУ НОВИХ СИЛ Іван Слободяник  з активістами результати протестних акцій, найголовнішим з яких є те, що рейтинг Порошенка знизився і українці отримали доступ до раніше прихованої інформації про президента, побачили його справжнє обличчя.«Зараз ми продовжуємо нашу стратегію боротьби за оприлюднення інформації про Порошенка. Ми будемо тиснути до кінця, так, уже зібрано 64 підписи народних депутатів щодо закону про імпічмент», - зауважив Іван Слободяник.

Активіст РУХУ НОВИХ СИЛ Іван Лозовий зупинився на програмі «70 днів нової влади», яка є унікальною для України, адже вона містить конкретні кроки, а популістичні обіцянки. Один з першочергових кроків – подолання корупції, яка обезкровлює нашу державу, та надання можливості для розвитку бізнесу.Координатор Сумської обласної організації партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Андрій Зозулінський подякував сумчанам за їх інтерес та громадську активність. Серед пріоритетних завдань у Сумах та регіоні він назвав проведення народних праймеріз – опитування людей щодо кандидатури, яку вони вважать гідною бути кандидатом у Президенти України.