Михайло Саакашвілі закликав активістів РНС продовжувати боротьбу за майбутнє України

Михайло Саакашвілі звернувся до активістів РУХУ НОВИХ СИЛ  Дніпропетровщини  і запевнив у своїй підтримці кожного, хто не згодний з чинною  прогнилою системою влади в Україні. Спілкування з лідером РУХУ НОВИХ СИЛ відбулося через  Skуpe-зв'язок у рамках проведення навчального семінару з розбудови партійних осередків та підготовки до парламентських виборів для активістів дніпропетровської обласної організації.

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Дніпропетровщини

 Учасниками семінару стали більше сотні членів партії, прихильників, а також ініціативні громадяни  з різних куточків області. Кожен бажаючий мав унікальну нагоду поставити питання Михайлу Саакашвілі у «прямому ефірі» та почути вичерпну відповідь. До слова, серед присутніх таких виявилось багато. Цікавились різним: від вдало проведених ефективних реформ у Грузії та можливості здійснення «економічного дива» в Україні, до питання строків повернення Саакашвілі в країну. Діалог виявився насиченим та змістовним. Лідер РНС закликав людей бути терпимими і продовжувати мирний протестний рух.«Моє вимушене перебування за кордоном жодним чином не повинно впливати на боротьбу українського народу проти корумпованої влади. У нас з вами спільна мета і ми досягнемо перемоги! Я обов’язково повернусь в Україну, вже незабаром! Я з вами, українці!», - відзначив Михайло Саакашвілі.

Звертаючись до учасників семінару Саакашвілі висловив свою вдячність всім, хто сприяє процесу розбудови партійної організації на Дніпропетровщині та залученню нових прихильників до партійних лав. Також лідер РНС наголосив на своїй відкритості та «доступності в режимі on-line».«Рух нових сил Михайла Саакашвілі – єдина політична сила на теренах нашої держави, лідер якої – людина відверта та відкрита до діалогу зі своїми прихильниками. Хто ще з українських політичних партій може похвалитися цим? І хто реально практикує такий формат комунікації? Ніхто, я абсолютно переконаний в цьому!», - зауважив координатор Дніпропетровського обласного осередку РНС Анатолій Гайворонський.

В ході семінару його учасникам було презентовано план перемоги, метою якого є визначення стратегії участі РНС у зміні влади шляхом участі у виборах.Зокрема були розроблені прозорі правила висування кандидатів на майбутніх виборах у Верховну Раду та план їх роботи, враховуючи інформаційну блокаду та незалежне фінансування. 

Зазначимо, що РУХ НОВИХ СИЛ  Михайла Саакашвілі - перша політична партія, яка прийняла правила формування виборчого списку шляхом рейтингування кандидатів в залежності і від їхньої роботи. Це дає можливість кожній людині стати депутатом від РНС навіть без підтримки грошових мішків. Така  відкритість дасть можливість виставити справжню альтернативу чинному режиму, яка буде принциповою і працюватиме на країну, а не на олігархів.