Михайло Саакашвілі вкотре вимагає розслідування викрадення його паспорту під час перетину кордону у Шегинях (ДОКУМЕНТИ)

Сьогодні адвокати лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі підготували повідомлення до Львівської обласної поліції про вчинення кримінального злочину, через бездіяльність та мовчання Мостиського відділу поліції щодо розслідування зникнення його закордонного паспорта № FB555549. 

Вночі з 10 на 11 вересня під час обшуку пасажирського автобусу, на якому до пункту пропуску «Шегині» приїхав Саакашвілі, була здійснена виїмка речей, - йдеться у повідомленні, - проте серед них не виявилось закордонного паспорта Михайла. З цього приводу було подано адвокатський запит до Мостиського управління поліції. Та з рештою за два місяці жодної відповіді на нього не надійшло. 

«На підставі вищевикладеного вважаю, що паспорт громадянина України для виїзду за кордон №FB555549, виданий на моє ім’я, викрадено працівниками Державної прикордонної служби України або Національної поліції України, що може мати ознаки кримінального правопорушення передбаченого ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка»», - вказано у повідомленні. 

У заяві Михайло Саакашвілі просить Головне управління Національної поліції у Львівській області внести відомості про скоєний кримінальний злочин в Єдиний реєстр досудових розслідувань і почати досудове розслідування.