Михайла Саакашвілі звільнили з-під варти

Адвокати, народні депутати та активісти під Печерським судом домоглись звільнення Михайла Саакашвілі, суддя відмовила прокурорам у задоволенні клопотання про домашній арешт Саакашвілі, повідомляє прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі». 

«Вони хотіли сховати мене від народу, а народ від мене. Вони хотіли показати, що можуть посадити Саакашвілі і можуть закатати всіх людей під асфальт. Все вийшло навпаки. Дуже мужня суддя. Зараз на неї будуть чинити тиск, бо вона прийняла рішення згідно з законом, а не за вказівкою влади. Але система починає розвалюватись, суддя не піддалась їх вказівкам, поки я сидів в СІЗО спілкувався з наглядачами, тут з поліцейськими, всі кажуть, що їм все вже надоїло», - зазначив Саакашвілі.

Михайло Саакашвілі, залишивши залу суду заявив про подальші плани.

«Консолідуватись з іншими політичними силами, нам не потрібні напади і насилля, ми маємо дотиснути, щоб вони прийняли всі закони, і будемо готуватись до спокійної, конституційної зміни влади в Україні», - заявив Саакашвілі.

Лідер РНС висловив вдячність всім людям, які прийшли сьогодні його підтримати, і які, незважаючи на його затримання величезною кількістю вийшли на Марш за імпічмент у неділю.

«Дуже вдячний людям, ми повинні їх підтримувати. Ці люди герої, це середній клас, інтелігенція, мирні люди, які і мають взяти владу в Україні. Зараз нам потрібна консолідація опозиційних сил для побудови влади середнього класу в країні. Я не маю претензій на національне лідерство, але якщо я можу допомогти людям згуртуватись, об’єднатись, щоб змінити цю країну, я буду це робити», - заявив Саакашвілі.

«У них не вийшло сьогодні, не вийде і у майбутньому, ми обов’язково переможемо. У неділю ми маємо сказати, що нам набридло так жити. Люди не товар, як вони думають, люди – це божество, заради якого варто жити», - звернувся до людей Михайло Саакашвілі.