Мешканці Рівненщини вимагають відставки Петра Порошенка

«Імпічмент Порошенку!» - скандували мешканці Рівненщини, які зібралися в обласному центрі на мітинг за відставку Президента на підтримку всеукраїнського «Маршу за майбутнє».


Захід відбувся у неділю, 18 лютого, на центральному майдані Рівного. З вимогами  відставки чинного Президента Петра Порошенка й дострокових президентських і парламентських виборів вийшли  близько тисячі  громадян. У натовпі було видно плакати з написами: «Імпічмент замість революцій!», «Порошенко = корупція + злидні» та інші.Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Рівненщини


Спікерами заходу були голови місцевих осередків партії «Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі» та представники партій «Батьківщина» й «Справедливість».


“У той час, як бариги у владі продовжують багатіти та висмоктувати останні соки з країни, тисячі людей живуть у злиднях і змушені йти з клумаками по світу. Сьогодні на Рівненщині немає жодної родини, яка б не не знала що таке заробітчанство. І не тому, що наша Україна - бідна і злиденна. Злиднями нас робить сама влада. Ми мусимо захистити своє  право жити і працювати на рідній землі”, - наголосив член ради обласного осередку РУХУ НОВИХ СИЛ Гліб Олійник. Результатом мітингу стала одностайно схвалена Резолюція, у якій, зокрема, йдеться: «Вдаючи з себе європейського політика, Порошенко став гарантом … відсутності будь-яких життєвих перспектив для мільйонів українців на своїй землі. Відправити у відставку Порошенка – це не тільки конституційне право громадян України, але їх прямий громадянський обов’язок». Ця резолюція буде відправлена вищим та місцевим органам влади.Відтак, було оголошено безстрокову акцію зі збору підписів за відставку Президента й депутатів Верховної Ради та формування списку кандидатів у депутати в тимчасовий парламент та антикризовий уряд України.