Матері Северіона Дангадзе зламали руку, вимагаючи, щоб її син дав покази проти Саакашвілі – Сакварелідзе (ВІДЕО)

У вівторок, 8 травня, було скоєно напад на матір Северіона Дангадзе Олену Дангадзе, в результаті чого жінка отримала перелом руки. 

Про це повідомив член ради партії РУХ НОВИХ СИЛ Давід Сакварелідзе. 

За словами Олени Дангадзе, 8 травня о 6.00 ранку вона вийшла гуляти з собакою і до неї вже вкотре підійшов молодий чоловік, вимагаючи щоб її син, який перебуває вже шостий місяць за гратами, дав покази проти лідера РНС Михайла Саакашвілі. 

«Я сказала, щоб він відійшов від мене, але він штовхнув, не сильно, але я впала. Прийшла додому, зрозуміла, що щось не те з рукою, приклала лід і все одно поїхала в лікарню, де наклали гіпс», - розповіла Олена Дангадзе. 

Давід Сакварелідзе заявив, що це – один з найбрудніших прикладів, які він бачив за останні десятиліття. 

«Це перехід всіх абсолютно чоловічих, моральних кордонів. Сьогодні вже четвертий випадок, коли на нашого товариша і соратника Северіона Дангадзе, який незаконно знаходиться в політичних заручниках, і його сім’ю за прямою вказівкою Петра Порошенка відбувається жорсткий аморальний тиск», - підкреслив Сакварелідзе. 

Він додав, що до цього випадку до матері Дангадзе вже тричі підходили незнайомці з погрозами, однак вона, переживаючи за свого сина, не одразу повідомила про це РНС та правоохоронців. 

Сакварелідзе вважає, що такі дії могли вчиняти лише працівники СБУ за прямою вказівкою з Адміністрації Президента. 

«Хлопця не вдалось зламати. Вже шостий місяць він тримається в тюрмі і вони вдались до таких методів», - додав політик.

Нагадаємо, прес-служба РНС повідомляла, що батькам незаконно ув’язненого керівника Київського обласного осередку РУХУ НОВИХ СИЛ Северіона Дангадзе постійно погрожують невідомі фізичною розправою, аби змусити Дангадзе дати покази проти Михайла Саакашвілі. 

Матір Северіона Олена Дагадзе повідомила, що до неї підходили невідомі молодики і погрожували їй та Северіону, зокрема такий випадок стався у п’ятницю, 4 травня, після акції проти репресії та тиску на активістів біля СБУ.

Адвокат Юлія Сидорчук повідомила, що з приводу погроз адвокатами подавались відповідні заяви у правоохоронні органи.

Нагадаємо, керівник Київського обласного осередку партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі Северіон Дангадзе вже більше 5 місяців перебуває за гратами у сфабрикованій справі про спробу держперевороту за гроші Курченка.