Люди звертаються, щоб фінансово підтримати акцію під Верховною Радою – Дерев’янко (ВІДЕО)

Прості українці та дрібні бізнесмени висловлюють бажання допомогти фінансово та підтримати акцію протесту під Верховною Радою, яка розпочалась 17 жовтня. 

Про це повідомив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ, народний депутат Юрій Дерев’янко в ефірі телеканалу ATR.

Він розповів, що після багатотисячного віче в неділю, коли правоохоронці блокували доставку звукової апаратури до сцени, до нього звертались люди із бажанням допомогти.

«Після віче в неділю до мене підходили люди, це кілька десятків людей, більше 20-ти точно, і запитували, як вони можуть допомогти, куди перерахувати кошти. Так дійсно, треба купити дрова, продукти харчування. У нас був період коли людей було більше, ніж необхідних наметів», - розповів Дерев’янко.

За його словами, організатори акції домовились оприлюднити рахунок та інформацію, скільки коштів туди надходить і на що вони витрачаються.

«Були дрібні підприємців, які зголосились допомогти. Хтось дав палатку, хтось купив палатку. Я бачив, що є таке бажання, перші якісь кошти почали надходити. Є кілька дрібних підприємців, які дають продукти, які мають ресторани, так само підвозять їжу. Хтось погодився кілька середніх мікроавтобусів дрів підвезти. Тому ми раді будь-які допомозі», - підкреслив депутат.


Він додав, що зараз коли влада намагається дискредитувати і згорнути мирну акцію під парламентом, будь-яка допомога «на вагу золота».

Нагадаємо, акція біля Верховною Радою триває з 17 жовтня. Учасники протесту висунули владі три вимоги: зняття депутатської недоторканності, нове виборче законодавство та створення антикорупційного суду. Юрій Дерев’янко вважає, що четвертою вимогою має стати ухвалення закону про імпічмент Президента.