Люди, які визволили Саакашвілі, не несуть жодної відповідальності, бо він був викрадений, а не затриманий - Галабала

Лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі не затримували, а викрали правоохоронці, тому люди, які визволили його з автомобіля, не повинні нести жодної відповідальності. 

Про це заявила один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ Ольга Галабала в ефірі каналу UMN. 

«Ніякого арешту Саакашвілі вчора не було. Луценко заявив, що то йому заява поштою відправлена, то вручена, то не вручена, то протокол про затримання був, то не був», - сказала вона. 

Галабала підкреслила, що згідно з юридичними процедурами, має бути три складових, коли відбувається затримання:  

  - Рішення суду; 

- Вручення підозри;

- Протокол затримання.

«Нічого з цих трьох речей, які встановлюють, що затримання дійсно відбулось, не було з точки зору юридичної. Вчора Саакашвілі просто банально викрали», - заявила Галабала. 

Вона додала, що під час викрадення Саакашвілі, представники правоохоронних органів не представились і не повідомили, чому його забирають.  

«Жодної відповідальності кримінальної чи іншої ніхто з людей, які вивільняли Саакашвілі не може нести, тому що він не був затриманий, а його викрали. Активісти це побачили і його виручали», - підкреслила Галабала. 

Вона також повідомила, що о 6 ранку в середу було здійснено штурм наметового містечка.  

«Вони точно знали в якому наметі мав би бути Саакашвілі, хоча його там не було. Вони напали на намет, який був посередині табору, в 6 ранку побили людей. Це були люди з Конотопа Сумської області. Травмовано 11 людей, в них поломані руки, ноги, розтрощені ребра», - відзначила представниця РНС. 

Вона додала, що коли активісти побачили, що йде штурм, вони вибігли з Михайлом Саакашвілі до готелю Київ і одну годину перебували там в готелі Київ. 

Нагадаємо, 5 грудня слідчі Генеральної прокуратури разом зі Службою безпеки затримали Михайла Саакашвілі після обшуків в його квартирі. 

Прихильники Саакашвілі заблокували автомобіль, в якому знаходиться Саакашвілі. Вони вивели лідера РНС з автомобіля та повели його до Верховної Ради.

6 грудня о 6 ранку силовики штурмували наметове містечко під Верховною Радою та жорстоко побили людей. Вони хотіли затримати лідера партії РНС Михайла Саакашвілі.