Львів підтримав вимоги Маршу за відставку Порошенка

У Львові біля 5000 людей зібралось на Народне Віче, щоб підтримати вимоги Маршу за відставку Порошенка. Вже традиційним місцем зібрання львів'ян та мешканців області  стала площа перед пам'ятником Тарасу Шевченку. Саме тут вони збирались у 2004 році і під час Революції Гідності. Сюди ж вони повернулись 18 лютого 2018 року, щоб сказати діючій владі - «Геть!".

 Про це розповів в.о. координатора РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини Анатолій Крачковський.
Люди прийшли на Віче з гаслами, серед яких було і звернення до президента. «Порошенко, ти зрадив нас, геть з Банкової», - такий величезний надпис, підтриманий десятками рук мешканців Львова  і мільйонами громадян по всій Україні, розтягнувся того дня вздовж проспекту Свободи. Також до участі у заході буди запрошені місцеві представники всіх опозиційних демократичних сил, які поставили свій підпис під спільною заявою на підтримку Саакашвілі.Перед громадою виступили представники РУХУ НОВИХ СИЛ, а також громадські діячі. Потім до мікрофону почали виходити звичайні громадяни, які незгодні жити життям, до якого їх примушує діюча влада.«Люди говорили про спільні для всіх і знайомі кожному проблеми: непідйомні рахунки за газ і опалення, про маленьку зарплатню і необхідність просто жевріти, у той час, як наш гарант витрачає на тижневу відпустку суму, яку більшість українців  не ладна заробити за все життя. Звичайно, що люди вкрай роздратовані та змучені таким станом справ. І вони готові розпочати зміни в країні вже просто зараз», - наголосив Крачковський.

На Віче учасники заслухали резолюцію про відставку Порошенка та його уряду, яка була одноголосно підтримана громадою. Тепер її буде відправлено в обласні, районні адміністрації та місцеві радиТакож люди охоче підписувалися за Народний імпічмент діючому президенту. Як зазначив Крачковський, вже зібрано понад 3000 підписів громадян і значна частина з них готова долучитись до активу РУХУ НОВИХ СИЛ.