Луценко вийшов до активістів, які пікетували його будинок-сталась перепалка

Луценко вийшов до активістів, які пікетують під його будинком. Вони нагадали йому про не розслідувані злочини Майдану, корупціонерів на свободі, та запевнили, що будуть боротись за звільнення політв'язня Северіона Дангадзе, повідомляє прес-служба партії "РУХ НОВИХ СИЛ".

Активісти поцікавились в Луценка чому син Авакова не сидить за гратами.

"Національне антикорупційне бюро, я не маю права втручатись в їх роботу. Я відповідаю за свої справи", - відповів Луценко.

Активісти запевнили Луценка, що у вівторок в суді вимагатимуть звільнити Северіона Дангадзе.

"Можете вимагати скільки завгодно. По цій статті йому світить до 8 років", - відповів Луценко.

"Буде запит народу, і військові до вас прийдуть, попереджаємо вас", - звернулись активісти.

"За 4 роки прокурори не посадили злочинців, поліція тільки дискредитує активістів і звинувачує нас у проплачених акціях. У всій справі Дангадзе прокурори відмовляються виконувати свої функції. Ви знайшли одного хлопця який займається всіма судами. Ви з Порошенком не зробили в країні жодних змін за ці роки", - зазначив активіст Євген Лук'янцев.

Нагадаємо, вчора активісти провели біля будинку Луценка акцію з вимогою відпустити Северіона Дангадзе та інших політв'язнів, розбили намет та оголосили про безстрокове пікетування. Двох активістів побили охоронці після того, як вони зняли на відео розмову з п'яним Генпрокурором.